reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
U nas dopołudnia było ślicznie a popołudniu już gorzej...zimniej.
A u mnie dziś rosołek był.
Ja też mam już trochę legginsów ciążowych to po domu.Na zewnątrz narazie w dżinsach z golfem biegam.Też są wygodne.Narazie zimno u nas na legginsy a ja muszę dbać o nerki by ich nie przeziębić.
Ja też od zawsze fanką tuszu maybeline jestem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super! Cieszę się ze najgorsze minęło!!!
Z tym spaniem to chyba takie uroki ciąży
Ja już się zaopatrzyłam w kremy balsamy itp i tak właśnie... jak już się wykąpie to już nie mam siły na balsamowanie a rano to nie mam cierpliwości żeby czekać aż się wchłonie. I w sumie to co dwa dni się smaruję ale muszę się ogarnąć i działać żeby mie było później :)
 
Tylkaa ja nie mam pojęcia...a co gin a zamiar z tymi wynikami zrobić?
Ja też współczuję dziewczynom mieszkającym na którymś tam piętrze.Sama całe życie mieszkałam w PL na 8 więc wiem jak to jest.A z małym dzieckiem w ogóle już sobie nie wybraożam.Ja tu w UK zawsze na parterze a potem już w domku.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też myślę co u Katy83 słychać.Też miała nieciekawą sytuację z badaniami prenatalnymi.
Evelinia powinni dostać zje...kę że tak długo mnie trzymali w niepewności.Już myślałam że dziś nie zadzwonią.To mieli dzwonić genetycy bo ta położna co się moją sprawą zajmowała ma akurat wolne dziś.Więc pewnir okpili sprawę.
Atfk to zazdroszczę bo moje córki to muszą mieć bardzo strojne sukienki.Prawdziwe księżniczki mi rosną a ich idolką ciągle jest barbie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 super wieści :) gratulacje :)
@Lina1555 ja już mniej po popołudniami śpię ale wieczorem padam o21 jak kawka, nawet jeśli w ciągu dnia mało robiłam.

Ja smaruje brzuch piersi i uda jakoś od połowy 3 miesiąca olejkiem a od jakichs 2 tyg ziaja mama mia. I poza brzuchem też normalnym balsamem dove, od wody z kamieniem i chlorem inaczej nie dam rady swędzi skóra.

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
reklama
Do góry