reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Aga no musiałaś bardzo to przeżyć że nie będzie ładnej sukienki a alba.
Hola tak pewnie będą wyglądać szuflady moich panien bo one też uwielbiają znosić zguby ze spaceru jak kloszard do domu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie mam dzieci i ciagle jestem nie do końca ogarnieta.

Hola ja wczoraj zjadlam trzy obiady. Szybko tego nie powtórzę.

Luska ja tez czekam na ten Twoj telefon.

A Katy83 nie odezwala sie wcale.

My tez będziemy autko zmieniac, właśnie czekamy co sie uda wujowi z Niemiec fajnego dorwac. My az tak duzego nie potrzebujemy. A drugi moj to panda i zostaje z nami mimo ze mały, ale uwielbiam to auto.

A pogoda super godzinkę spacerowalam.

Kotomiś glowa do góry, jutro będzie lepiej, każda z nas ma lepsze i gorsze dni.
 
Wrocilam. Dotlenilam sie. Mlodej kupilam te buty co na fotce. Sa sliczne. Do tego adidasy. Sobie 2 pary majtek i bluzke z rekawem do lokcia. Mlodemu komplecik.
A i tusz. Ja uzywam od dluzszego czasu maybeline colossal go extreme.


Aaa Kotomis
Ja mam baaaardzo sucha cere na twarzy. Z czola mi normalnie skora schodzi. Po peelingach bylo mega gorzej. Pomogl krem dermedic hialuro3. Ale on ma mocny zapach i odstawilam w ciazy. A teraz znowu skora zlazi. Na lato mi sie cera poprawi.
 
@anntryb świetne te leginsy, chyba tez sobie kupie. [emoji7]

@kotomiś tulę Cie biedaku..

@luska1979 tez czekam na wiesci!

Ja dzisiaj jakas rozdrazniona, zaspalam do kosmetyczki, do tego jeszcze winda sie zepsula i musialam drałować na 4 pietro z siatami. Nienawidze tej windy, deweloper odwalil fuszerke z chinszczyzna poszedl na taniosc a nie jakosc i efekty takie, ze juz 6 razy winda sie zepsula a mieszkancy ponosza koszty.. :/ Boje sie co bedzie w przyszłości, jak mnie uziemia w domu z dzieckiem na pare dni.

U mnie furczy sobie zupa kalafiorowa. :)

Właczam sobie serial i rozkladam nogi na kanapie. Do uslyszenia!




 
Kuźwa zaczynam panikowac! Moj gin mowi ze niepokoi go to dodatnie IgM, ja wczesniej czytalamze tak moze byc i bla bla jesli IgG jest ujemne.
A tu dzisiaj conie wejdę na onformacje to pisze ze jak jest Igm dodatnie to jest świeże zakarzenie.

Kuzwa jak to w konci do cholery jest
 
reklama
Do góry