reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie laski
U mnie weekend intensywny. Moj m rowniez w piatek mial urodziny a impreza wczoraj.
Wczoraj tez zaliczylismy brw i zaoptrzylismy sie w łóżko i szafe anticca - zakochalam sie w tej kolekcji.
Widze, ze wiekszosci z nas włącza sie chec upiekszenia domku przed przyjsciem maluszka.

Trzymajcie kciuki jutro mam wizyte. Moze sie dowiem kto wybudowal sobie taki duzy domek :))
 
reklama
Anntryb a w którym tc jesteś bo na komórce w ogóle ostatnio nie widzę suwaczków?Ale wszystko jest możliwe.
Ja też tak mamo..biorę coś w sklepie bo wydaje mi się że na to mam ochotę a w domu na to się patrzeć nie mogę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O.paulina obudzi się w Tobie instynkt i nie dasz sobie od teściowej , zobaczysz o_O
Kobieta zmienia się automatycznie ;)
Licze na to i chcialabym miec w sobie wiecej walecznosci i nie dac sobie w kasze dmuchac.. czy u tesciowej, czy w kolejce w sklepie, urzedzie i u lekarza. :D

Marii19, ja juz zaczynam tesciowej przedstawiac swoje zdanie na tematy wychowawcze, co bedzie wolno, czego nie.. co mi sie nie podoba, tez w kwestii slodyczy, przekupowania nimi itd. Licze, ze cos do niej powoli i systematycznie dociera.. :)

 
Beata1313 ja też marzę o wiośnie, a tu deszcze jak jesienią :eek::D

E tam [emoji6] u mnie kwiatki wychodzą. U was tez niebawem. Liści sporo, bo inaczej wiewiórki cebulki wykopią
[emoji16]
c2072b2929d8e55ff1e365cf973a79a8.jpg
43b1796d8854d0f353e4325e6584843b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@o.paulina a więc nie jestem sama nadal z mdłościami. Spokój miałam na tydzień a od 4 dni znowu wróciły ;( a już się cieszyłam, że normalnie mogę jeść... znowu robi się nie fajnie jak coś ma smak, albo zjem i lecę do kibelka ;(
Plus tego jest jeden mało się tyje, ale jakie to męczące.

Czasami jak siedzę z podkulonymi nogami, lub przysuniętymi mocniej pod brodę czuję sporadycznie, jakby niżej w brzuchu coś mi przepłynęło, coś musnęło lub jakby poruszył się jakiś robaczek, czy to są właśnie pierwsze objawy ruchów czy tylko złudzenie?

Zaczęłyście się już częściej smarować na brzuchu?
 
Evelinia córki z mamami tak chyba mają bo ja też czasem tak się z mamą kłócę a ona wodnik więc raczej z ugodowego znaku.
U mnie to też takie przepływanie rybki a nie jakieś mocne kopniaki.Ważne że już coś czuję.
Evelinia to fakt...poza tym ja swoje dzieci wychowuje sama.Nikt kto ma tak jak ja że nie korzysta z pomocy czy teściowej nie wie jak to jest ciężko jak wszędzie trzeba targać ze sobą małe dzieci nawet po głupie mleko że już o wypadzie na balety to można zapomnieć na wiele lat więc jak już przyjeżdżam raz w roku na wakacje do Polski to mam ochotę odpocząć a nie wysłuchiwać kazań.
Guarana fajna sofa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
najgorzej będzie ze słodyczami bo dla niej to najważniejsze jedzenie i jedyna rzecz która może dziecko uszczęśliwić [emoji35] [emoji35] Mojej szwagierki nie słuchała w ogóle i nawet jak zabronila czegoś to ona i tak to robiła po kryjomu :/ mam nadzieję że uda mi się jasno ustalić zasady bo nie chciałabym psuć tej aktualnie dobrej relacji :)

p19uflw1jarcljhd.png

Wypisz wymaluj moja teściowa. Pamietam jak jednemu z wnuków (10 miesięcy) dała całe opakowanie biszkoptów z mlekiem krowim ("bo przecież w wodzie nic nie ma"). No i dziwiła się kiedy młody zaczął rzygać jak kot...
mojemu próbowała dać. Ale raz go tak wysypało i miał problemy z opuchniętymi wargami. Myślałam ze ją zatłukę. Mój jest uczulony. A ci chyba myśleli, że ja zmyślam. Mąż przeszedł samego siebie w ten dzień. Jak nigdy kazałam mu się opanować, bo tak się na swoich rodziców darł. Od tamtej pory zawsze się pytają. Zwłaszcza, że musiałam synka zabrać do szpitala. Rachunek wysłałam im. Nic tak ludzi nie uczy jak mandat, kara pieniężna czy kilkutysięczny rachunek z ostrego dyżuru.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czerwona oliwka kciuki zaciśnięte.
Kotomiś mnie też często jeszcze z samego rana zemdli lub nabierze na rzyg.Ale to już raczej takie lajtowe jest w porównaniu do tego co w pierwszym trymestrze się działo.
Ja smaruje brzuszek tylko raz dziennie póki co.Teraz po amnio te kilka dni nawet nie smarowałam.Nie chciałam niczego sprowokować.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry