reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A która czesc Warszawy ?:) ja teraz juz z pod Warszawy to do każdego szpitala w centrum mam prawie taka sama drogę :) ok 27 km.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Emikaa ja z prawobrzeżnej, dokładnie saska kępa.

Słyszałyście jakieś opinie o szpitalu na Karowej? Miałam tam praktyki i wiem, ze są tam super specjaliści, ale jak maja 'normalna ciaze' to podobno znieczulica...bo to szpital kliniczny i oni zajmują się przede wszystkim groźnymi przypadkami
 
reklama
Mnie się podobają te poduchy... Są w miare długie i podoba mi się, że są wiązane i mają zdejmowane poszewki do prania
Link do: Poduszka dla kobiet w ciąży fasolka duży rogal do spania, PUSZEK - kolory tylko nie mogę się zdecydować na wzorek. M ma wybrać za mnie i jakąś zamówić. Nie chcę tez na nią wydawać fortuny bo nie wiem czy się w ogóle sprawdzi u mnie i czy nie będzie leżała gdzieś w kącie.

@marii19 mnie też spojenie boli, nigdy nie sądziłam, że tym zajmuje się ortopeda

@emikaa a to nie dziwne, że urosło później zamiast spaść?

Jest taka pogoda, że nie chce mi się iść do sklepu po nic na obiad. A mam jeść sama. Przeszukałam lodówkę i mam do wyboru serek homo, żółty ser, kiełbasę czosnkową, papryka, banan, mleko, lody, zamrożone: jagody, mięsko wołowe, mielone i giuseppe jakąś z kurakiem. Szaleństwo totalne zważywszy, że od mięsa i nabiału mnie odrzuca ... Normalnie muszę ruszyć zada, a tak mi się nie chce ;(
 
Emikaa ja z prawobrzeżnej, dokładnie saska kępa.

Słyszałyście jakieś opinie o szpitalu na Karowej? Miałam tam praktyki i wiem, ze są tam super specjaliści, ale jak maja 'normalna ciaze' to podobno znieczulica...

Ja wcześniej pare lat na Białołęce mieszkałam i chwile na Targówku.

Hm ja jedynie tyle co wyczytałam w necie, ale szczerze to nie brałam nigdy pod uwagę tego szpitala.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam chyba najłatwiej z dojazdami do szpitali. Wszędzie tak samo daleko :p W sumie Inflancka i Kasprzaka wypadają mi najdalej. Nie biorę pod uwagę ani Madalińskiego ani Bielańskiego bo za daleko...
 
@emikaa a co do Starynkiewicza zobacz czy nadal mają ograniczenie wiekowe dla odwiedzających. Moja sąsiadka jak rodziła tam kilka lat temu mówiła, że nie wpuszczają tam dzieci poniżej 10 roku życia i jej córeczka nie mogła przyjść z wizytą. Podobno ze względów epidemiologicznych
 
@marii19 a co Ci przepisali i w jakiej dawce? Pewnie Dopegyt. Musisz mierzyć regularnie w domku to ciśnienie, bo jak nie masz skoków to się organizm przyzwyczaja do zwyżki. Ja w I ciąży zaczynałam od 1 tabletki a kończyłam 3x2!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dokładnie Dopegyt 250mg narazie mam 1tab 2x dziennie. Nie mam raczej skoków ciśnienia a stale podwyższone.

@kotomiś no ja też nie wiedziałam że z tym do ortopedy, ginekolog mi powiedziała że on stwierdza rozejście spojenia i to wskazanie do cesarskiego cięcia. Facet ginekolog mnie nie przeraża ale rozkładanie nóg przed ortopedą jest dziwne ;) poza tym ja bardzo nie chce cesarki

p19uflw1jarcljhd.png
 
@emikaa a co do Starynkiewicza zobacz czy nadal mają ograniczenie wiekowe dla odwiedzających. Moja sąsiadka jak rodziła tam kilka lat temu mówiła, że nie wpuszczają tam dzieci poniżej 10 roku życia i jej córeczka nie mogła przyjść z wizytą. Podobno ze względów epidemiologicznych

A myślałam ze to wszędzie taka zasada ze nie wpuszczają poniżej 10 roku. Tam chyba tak właśnie jest.
Na inflanckiej tylko powyżej 14 stego.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam chyba najłatwiej z dojazdami do szpitali. Wszędzie tak samo daleko :p W sumie Inflancka i Kasprzaka wypadają mi najdalej. Nie biorę pod uwagę ani Madalińskiego ani Bielańskiego bo za daleko...

Ja to pomyslałam nawet, ze jakby mnie odesłali to chyba bym w jakimś hotelu w centrum sie zalokowala :):) bo najczęściej z doświadczeń znajomych widzę ze jest tak, ze odsyłają ze to jeszcze nie to, a za 3 h jadą z powrotem :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry