reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja czekam na pozwolenie na budowe[emoji1]

Napisane na LG-D320 w aplikacji Forum BabyBoom
My mamy, juz pozwolenie dawno, bo to dobudówką 80m, ale powiem ci ,ze załatwiania bylo więcej niż przy takiej co człowiek od nowa robi. A jesli można pytać planujecie kredyt. My właśnie chcemy na skończenie,ale z 100tys by się przydało,bo dach tez na nowym i starym budynku i elewacja, a tu mamy mury i stropna na nowym. Chciałam się zorientować ile może kosztować dach i elewacja ,bo zastanawiam się czy nam kasy by tyle starczyło. Wiadomo do nowego 5 okien , drzwi , trzeba tynkowac w środku,podloga, elektryka i ogrzewanie. A w tym starym mamy juz centrale nowe tylko doczepić i prąd tez. Mam obawy ze jak wezmę to zabraknie a nie chce znów brać dużo. Tez nie wiadomo czy dostaniemy się okaże może w piątek
 
reklama
Ale mi się kimnęło [emoji33] dobrze że budzik nastawiłam.
@dzag82 byłam dzielna, Ty też ;) czyli dopiszę sobie do listy zakupów zestaw do lewatywy :) nigdy nie miałam więc nie wiem ile to trwa. Ale lepiej u siebie i mieć zrobioną. Czytałam historie że na porodówce biegiem do kibelka hahahaha.
@klusek wy sprzedajecie czy zdajecie mieszkanie? Nie znam się na spółdzielniach. Ale żeby wypowiedzieć umowy typu prąd itp. to pewnie okres wypowiedzenia jakiś jest, jeżeli 3 miesiące to trzeba zabrać się za to teraz.
@luska1979 bóli krzyżowych nie znam - napindalało po równo. Dodatkowo miałam wrażenie że mi się miednica i spojenie też rozciągało w czasie akcji. Suma summarum nie chcę rodzić na leżąco. Współczuję że nie masz wsparcia w mamie w trudnych chwilach :( doczytałam o wizycie, też mnie chyba czeka pessar, zobaczymy w czwartek
@kotomiś u mnie w miarę regularnie są te warsztaty - ja bym poszła. Ostatnio jak mi mąż zemdlał nie wiedziałam co robić a co dopiero z dzieckiem...
@AniaCk z byłym miałam poród rodzinny i z obecnym też będzie. A całkiem samiutka byłaś? Można wziąć mamę, przyjaciółkę. Ja stawiam na sprawcę zdarzenia ;) byle nie zemdlał. O magii i piątym wymiarze porodu rodzinnego się nie wypowiem, ale fajnie jak ojciec dostaje od razu dziecko na ręce.

Dziewczyny spokojnie ponoć do 22 tygodnia mają być ruchy. W pierwszej ciąży bylam chuda, a się naczekałam dopiero w 20 tyg. Teraz znowu mega szybko czułam już w 16. Są dni kiedy prawie w ogóle nie czuję.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z synem czułam od 16 tyg teraz tez czuje ale nie zawsze. Może szybciej miałam , bo z synem czwarta ciaza po poronieniach. Moje koleżanki i to większość czuly dopiero w 22 tyg takze bez obaw. A każde dziecko jest inne moja jest spokojna
 
Ja miałam nadzieję, że takie delikatne stukanie to już ruchy, ale jak się pochwaliłam to wszystko ustało [emoji14] Maleństwo nie daje znać ani jak leżę płasko ani jak siedzę. Przyjdzie i na mnie w końcu pora :)

 
Dokładnie Adeline jak ktoś myśli o terminacji to liczy się czas.Jak dla mnie nie etyczne to już jest zabijanie dziecka w 16 tc.U nas ten fish jest bezpłatny ale nie wszystkie szpitale go oferują.Ja miałam to szczęście.
Moja znajoma z forum ale z Polski miała podejrzenie zespołu downa i nie doczekała na wyniki amnio bo dziecko umarło,serce mu przestało bić i okazało się że to był zespół Edwardsa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy, juz pozwolenie dawno, bo to dobudówką 80m, ale powiem ci ,ze załatwiania bylo więcej niż przy takiej co człowiek od nowa robi. A jesli można pytać planujecie kredyt. My właśnie chcemy na skończenie,ale z 100tys by się przydało,bo dach tez na nowym i starym budynku i elewacja, a tu mamy mury i stropna na nowym. Chciałam się zorientować ile może kosztować dach i elewacja ,bo zastanawiam się czy nam kasy by tyle starczyło. Wiadomo do nowego 5 okien , drzwi , trzeba tynkowac w środku,podloga, elektryka i ogrzewanie. A w tym starym mamy juz centrale nowe tylko doczepić i prąd tez. Mam obawy ze jak wezmę to zabraknie a nie chce znów brać dużo. Tez nie wiadomo czy dostaniemy się okaże może w piątek
Ja wymieniałem cały dach na nowy ,nie wiem ile dokładnie metrów kwadratowych ma mój dach musiałbym męża zapytać ,to ile wydacie na dach zalezy od metrażu oraz tego co tam chcecie zrobić ja np musiałam wymienić też całą więźbę dachową nie tylko dachówki bo wszystkie belki były stare i spróchniałe i to właśnie to drewno wyszło nam najdrożej ,dachówka aż tak dużo nie kosztowała u nas koszt wyniósł ok 30 tys zł ale tak jak mówię wymieniliśmy wszystko

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam tak z synem, ze jak chciałam nagrać to nie kopal za nic w świecie i nie jezdzil . A tak malo pępkiem nie wyskoczył jak nic nie robiłam. Tak samo jak ktos chciał dotknąć to cisza. Dziecko czuje takie rzeczy
 
reklama
Ja wymieniałem cały dach na nowy ,nie wiem ile dokładnie metrów kwadratowych ma mój dach musiałbym męża zapytać ,to ile wydacie na dach zalezy od metrażu oraz tego co tam chcecie zrobić ja np musiałam wymienić też całą więźbę dachową nie tylko dachówki bo wszystkie belki były stare i spróchniałe i to właśnie to drewno wyszło nam najdrożej ,dachówka aż tak dużo nie kosztowała u nas koszt wyniósł ok 30 tys zł ale tak jak mówię wymieniliśmy wszystko

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
Mój tel mnie denerwuje,przekreca słowa i wychodzi jakbym pisała w męskiej osobie ,grrrrrrrrrr[emoji51]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry