reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
To tez pewnie drożej , blacha tansza. Mimo to daj znać ile metrów mieliście jak mąż wróci. Ja mam w rodzinnie budowali się, ale to nawet się nie przyzna ile co kosztowalo. A przeciez nie chodzi mi o wscipstwo , bo i tak będę sama wydawać i później się dowiem . Chodzi mi bardziej o to żeby się rozeznać czy kasy starczy
Właśnie mąż do mnie oddzwonił bo mu SMS-a pisałam i mówi że brał dachówki tak na 120 metrów kwadratowych a i u nas robocizna nie wyszła dużo bo nie braliśmy od tej firmy co nam robili faktury VAT oni nie musieli się z tego rozliczać i coś tam nam spuścili z ceny [emoji2]tak blachodachówka jest tańsza niż dachówka

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dostalam poduche C. Owinieta wokol mnie. Jest super. Bo ja lubie na boku spac z podkurczonymi nogami. Lubie spac w tym moim kokonie.
Hey dziewczyny.
KLUSEK Też mam poduche w kształcie litery C, jest Mega duża ale wygodna. Ponoć od 17 tyg lepiej spać na lewym boku. Taka poduszka Później przyda się do karmienia... A ja Ostatnio myślałam o butelkach...butelki, smoczki lovi miałam przy pierwszym dziecku i byłam zadowolona.
U mnie też pogoda nie rozpieszcza dzisiaj ale zjadłam arbuza, był pyszny.... I jakoś mi wszystko jedno czy wieje, pada :-)
 
Właśnie mąż do mnie oddzwonił bo mu SMS-a pisałam i mówi że brał dachówki tak na 120 metrów kwadratowych a i u nas robocizna nie wyszła dużo bo nie braliśmy od tej firmy co nam robili faktury VAT oni nie musieli się z tego rozliczać i coś tam nam spuścili z ceny [emoji2]tak blachodachówka jest tańsza niż dachówka

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to my mamy 350m prawie bo mamy jeden budynek dwa spady i drugi dwa spady do tego jeszcze ganek jeden maly spad. Tyle ,ze mój będzie robił sam z ciesla no i blacha i tylko na nowym wywiazka to może się zmieści w tych 35
 
Guarana nie musze wypowiadac umow. Bedzie spisanie licznikow i przepisanie na nowego wlasciciela. Spoldzielnia w tym pomaga. Pozniej protokol zdawczo odbiorczy i mam kase na koncie od razu. Tu ludzi wbrod chetnych.
 
AniaCk, w Zakopanem teraz sporo budynków ma tą blachodachówkę co jak gont wygląda. Mnie się to podoba :tak:. Może bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne niż gont naturalny...?
 
Bedziemy starac sie bez kredytu.Ale to roznie bywa.Moze sie okazac ze jednak.kredyt niezbędny.Bedziemy budowac domek okolo 97m2 .Z tego co maz mowil to dach.na.nasz domek okolo 20-27 tys i tez myslal ze blacha tymbardziej ze teraz sa takie ladne jak imitacja gontu itp.

Napisane na LG-D320 w aplikacji Forum BabyBoom
Nam polecili blachodachówke żeby nie obciążać juz tych starych wiezb itp, bo ceramika ciezsza. Dużo ludzi teraz blachę robi. Tyle ze jak ma się poddasze to niby bardziej słychać deszcz jak wali. My na dole będziemy mieszkać 160m jakos a kiedys syn sobie gore zrobi. Takze nawet tam ocieplać góry nie będziemy
 
reklama
A u nas było fajnie rano a teraz jest szaro i buro znowu i mocno wieje.
Ja innego porodu niż rodzinny nawet nie biorę pod uwagę.Jak rodzisz to zapominasz o wstydzie poza tym męża się mniej wstydzisz niż np.faceta położnika a nieraz on widzi więcej niż Twój mąż stojący z boku.Napewno takie przeżycie umacnia więź pomiędzy małżonkami.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry