reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
IMG_20161128_002430.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20161128_002430.jpg
    IMG_20161128_002430.jpg
    132,6 KB · Wyświetleń: 884
Mój syn ma już prawie 15 lat :-) Pierwsze dziecko urodziłam mając 18lat -teraz mam 33 :) Staraliśmy się od sierpnia i już zwatpilam że się uda a tu niespodzianka i 2 kreski na teście ciazowym
Wow to fajnie być taka młoda mama,pewnie na poczatku ciężej, ale teraz juz masz jedno odchowane
 
Witam nowe sierpnióweczki :) im nas więcej tym weselej :) a to dopiero początek, jeszcze nas sporo przybędzie. niektóre mamy ujawnią się dopiero za kilka miesięcy :)
Jak dobrze że mój synek śpi jeszcze w dzień. taka dwugodzinna drzemka w ciągu dnia to dla mnie zbawienie :D
@Adeline89 ja Mazury ;)
 
Wow to fajnie być taka młoda mama,pewnie na poczatku ciężej, ale teraz juz masz jedno odchowane
Syn już odchowany... nawet wyższy niż ja:)Jeszcze "nie tak dawno" na maturze go cycem karmilam i nawet nie wiem kiedy zleciło te 15 lat. Wtedy będąc w ciazy nie zdawałam sobie sprawy jak ważne jest zdrowe odzywianie.. byłam młoda i głupia i nie cieszyłem się z odmiennego stanu ale gdy ujrzałam mojego synka pokochałam go całym sercem. Teraz zwracam większą uwagę na zdrowe odżywianie...cieszę się z każdego dnia ale też martwię się czasami czy wszystko ok...
Dopiero 13.12 zobaczę serduszko na usg
 
Adeline, ja jestem ze Śląska a Ty?;)
Katy83 fajna młoda mamuśka! Pewnie ludzie nie dowierzają, że masz takiego prawie dorosłego syna,co? ;)
Ja też w sumie za stara nie jestem ;P pierwszego synka urodziłam jak miałam niecałe 22, drugiego 24, a trzeci się urodzi jak już będę po 26 urodzinach. Na szczęście chłopcy są kochani, jak słyszę co znajome przechodzą ze swoimi dziećmi to głowa mała, moje mi jakoś na razie odpuszczają ;P
 
reklama
Ja Dolnośląskie Wrocław te strony. Ja urodzilam synka mając 22 lata teraz mam 27lat i tak juz długo zwlekałam z drugim. Zawsze chciałam być młoda mamą, mam też młodych rodziców i fajnie tak jest.
 
Do góry