reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Adeline ja w cciąży z Kubusiem chodziłam na nfz i wszystko miałam tam robione łącznie z genetycznym i polowkowym (lekarz miał certyfikaty więc nie musiałam szukać nikogo prywatnie), zwolnienie l4 i badania wszelkie również na NFZ.

Dzięki dziewczyny. Póki co biegam co chwilę i patrzę czy @ nie dostałam bo mokro mi i brzuch boli.
 
reklama
Hej hej :*
Podczytuje was. Ostatnia miesiączka 1.11 termin minął... Okresu nie ma. Brzuch boli, śluz mleczny. Dziś kupiłam test ciążowy. Jutro z rana zamierzam zrobić. Proszę o kciuki :)

Mam już prawie dwuletniego syncia a od września staramy się o drugie maleństwo.

Każdej gratuluję :* niech maluszki rosną duże i zdrowe :)

Trzymam kciuki! Oby było pozytywnie! :)
 
Wszystkim dziękuje bardzo, bardzo! Niestety, test już wyrzuciłam, żeby na niego nie patrzeć co chwile..
Jutro idę do lekarza, i zrobię krew, mam nadzieję, że tylko potwierdzi te moje kreseczki!
 
Adeline ja w cciąży z Kubusiem chodziłam na nfz i wszystko miałam tam robione łącznie z genetycznym i polowkowym (lekarz miał certyfikaty więc nie musiałam szukać nikogo prywatnie), zwolnienie l4 i badania wszelkie również na NFZ.

Dzięki dziewczyny. Póki co biegam co chwilę i patrzę czy @ nie dostałam bo mokro mi i brzuch boli.
u nas chyba tylko takie zdzierstwo
 
Ja czekam na wizyte na 7 , bo tydz temu nie było jeszcze nic widać, serduszko zaczyna bić około 6 tyg najszybciej także spokojnie. Druga ciąża, a masz dzidzie?
Mój syn ma już prawie 15 lat :-) Pierwsze dziecko urodziłam mając 18lat -teraz mam 33 :) Staraliśmy się od sierpnia i już zwatpilam że się uda a tu niespodzianka i 2 kreski na teście ciazowym
 
No to powoli i ja nieśmiało chciałabym dołączyć. Wczoraj na teście delikatna druga kreseczka. Z kalkulatorów wychodzi mi termin na 05.08. Może być też jednak później bo mam nieregularne te cykle. To będzie nasz trzeci maluszek. Jesteśmy już rodzicami trzy letniej Ani i półrocznej prawie Tosi. Pozdrawiam Was dziewczyny [emoji5]

ex2bcwa1i7zmtefr.png
km5sdf9h5muccroe.png
bfarb201wxvumcno.png
Witaj i wielkie gratulacje!
 
reklama
Do góry