reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dobra jestem po wizycie, dziewczyny glukoza 101 to serio aż tak dużo w ciąży ? Mam już zrobić test obciążenia i jak wyjdzie negatywny to jakaś poradnia cukrzycowa...
Z dobrych wieści zrobiła mi gratis usg, maluch fikał i w końcu pokazał coś więcej, na 70% chłopaczek :) czyli tak jak przeczuwałam ale to jeszcze nic na stówę :)
 
@anntryb czyli tak jak u mnie z chłopcem. Też mi taki cukier wychodził 101 przy normie do 99, ale gin stwierdziła, że musiał być żle zrobiony i kazała powtórzyć przed wizytą. Idę 25 na ponowne badanie.
 
@Angelika:) a nie możesz spróbować w innej przychodni? Albo przychodni przyszpitalnej? Zobacz też czy jakas priv nie ma podpisanej umowy z NFZ jak np medycyna rodzinna
Będę szukać. Muszę!
Bez tych wizyt u lekarzy mogę zapomnieć o porodzie bo za duże ryzyko... A cesarki nie zrobią na piękne słowa [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra jestem po wizycie, dziewczyny glukoza 101 to serio aż tak dużo w ciąży ? Mam już zrobić test obciążenia i jak wyjdzie negatywny to jakaś poradnia cukrzycowa...
Z dobrych wieści zrobiła mi gratis usg, maluch fikał i w końcu pokazał coś więcej, na 70% chłopaczek :) czyli tak jak przeczuwałam ale to jeszcze nic na stówę :)
Super gratulacje !! [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra jestem po wizycie, dziewczyny glukoza 101 to serio aż tak dużo w ciąży ? Mam już zrobić test obciążenia i jak wyjdzie negatywny to jakaś poradnia cukrzycowa...
Z dobrych wieści zrobiła mi gratis usg, maluch fikał i w końcu pokazał coś więcej, na 70% chłopaczek :) czyli tak jak przeczuwałam ale to jeszcze nic na stówę :)
Współczuję testu glukozy. ...
Chyba że lubisz słodkie hii.
Gratuluję synusia
 
Dobra jestem po wizycie, dziewczyny glukoza 101 to serio aż tak dużo w ciąży ? Mam już zrobić test obciążenia i jak wyjdzie negatywny to jakaś poradnia cukrzycowa...
Z dobrych wieści zrobiła mi gratis usg, maluch fikał i w końcu pokazał coś więcej, na 70% chłopaczek :) czyli tak jak przeczuwałam ale to jeszcze nic na stówę :)
Miałam na 1 badaniu 110. Po 2 tyg powtórzyłam i wyszło 96. Moja gin powiedziała żebym dla spokoju zrobila test glukozowy. Sam wynik był 102, po godzinie 106, po dwóch 105. Niby nic wielkiego ale ona chce wysłać mnie do jakiejś poradni w Zielonej Górze.
Średnio mi się chce tam jechać :) pewnie powiedzą co jeść żeby zmniejszyć poziom glukozy. :)
 
reklama
Do góry