reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hey dziewczyny. U mnie tylko mdłości bez wymiotow i jak narazie daje rade:) oby tak dalej. Mysle isc do ginekologa jakiegos na usg bo do mojego dopiero za dwa i pol tygodnia mam a powoli zaczynam się denerwować czy wszystko ok u mnie bo na wizycie jak byłam w 5 tyg 3 dniu(to było dwa tygodnie temu) to nie bilo serduszko. Jak myślicie poczekać czy iść?
Ikulka zrób betę jak masz możliwość, zobaczysz przyrost i jakodr przeżyjesz te 2,5tyg, nie ma nic gorszego od niepewności
 
reklama
Rozładował mi się telefon a byłam na mieście.

Wizyta super :) 6mm miłości, serduszko bije[emoji7] [emoji7] [emoji7] z usg wychodzi 6t3d, termin na 4.08

Nie zakładała mi jeszcze karty ciąży, ale zleciła milion badań, między innymi test obciążenia glukozą ze względu na moją wagę. Mam też profilaktycznie przejść na dietę cukrzycową. Następna wizyta 9.01
1481564622-1d1mld.jpeg

1481564637-1d1mld.jpeg


p19u9jcg46hpk5mw.png
Super wieści i śliczna fasolka :-) ja też będę szła w 6t6d więc mam nadzieję ujrzeć to samo [emoji4]
 
Dziewczyny tak się zestresowałam jutrzejszą wizyta, że nie mogę spać... aż wysokiej gorączki dostałam i głowa mi pęka z bólu :( No chyba że mnie rozkłada
 
reklama
Do góry