reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Miło mi Was poznać i od razu się przyznaje, że Was poczytuje od 3 grudnia :$ wiem trochę głupio ale jakoś niezrecznie mi było. Nie mam Facebooka i nie udzielam się na innych forach. Mam 33 lata i jestem z Pomorza, okolice Gdyni. Mam 4 letniego synka Kajetana i na 90% będzie kolejny chłopiec. Imienia jeszcze nie mamy.
Witaj Szirli ja też jestem z Pomorza
Zapraszamy do naszego zacnego grona
 
reklama
Ratunku boli mnie ucho bardzo [emoji22]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


Do apteki po krople, są na pewno jakieś bez recepty ! współczuję bardzo
 
@luska1979 no nie gadaj 23. maja ??? No to dmuchamy swieczki tego samego dnia :-D

@evelinia nom troche szarpnie po kieszeni, dlatego zrezygnowalam dzis z dentysty i czyszczenia zebow bo to koszt 75€ . A tak wogle jak bylam w ciazy z Nel (2015) mialam taka sama kartke z badaniami dod to wyobraz sobie, ze niektore z nich poszly do gory o prawie 200% :szok:

Dobra uciekam spac , bo mi lep peknie :p dobranoc :-*

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patysia152 łączę się w bólu.
O.paulina piersi Ci mogą urosnąć nawet przed samym porodem.Mi w drugiej ciąży nic nie urosły ale ja w sumie rok i 2 miesiące po pierwszej ciąży zaszłam w kolejną.Może dlatego a laktację zakończyłam 2 miesiące przed zajściem w ciążę.
Ja dźwigam oczywiście nie jakirś masakrycze ciężary tylko lżejsze i nic mi się nie dzieje.Ale w każdej ciąży tak miałam.
Kurektyna mam nadzieję że nie podłapałaś żadnego wirusa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Serowy. Ser plesniowy + 2 serki topione + kremowka lub mascarpone. Poledwiczki z pieczarkami i cebula polane sosem i do piekarnika w naczyniu zaroodpornym. :)

A można ser pleśniowy w ciąży, bo coś mi się obiło o uszy i teraz nie wiem czy to o tym mowa. Ja nie lubię pleśniowych mi one dziwnie pachną
 
Do góry