reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Haha pomysłowe macie dzieciaki [emoji23]
Osobiście nie lubię jak ktoś tylko czyta. Jeśli na czytanie jest czas to i na naskrobanie też. Ale to moje subiektywne zdanie. Na poprzednim forum były z tego powodu różne niesnaski.

Małżowi się zachciało sałatki z pora. I stoi i kroi [emoji33]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mówię o kilku dniach przerwy, ale o permanentnej "nieobecności" na forum.

A ja się martwię jak nagle jakaś aktywna Dziewczyna znika. Nie wiem z jakiego powodu, czy coś się stało. Nic nie poradzę. Ale skoro dzisiaj sprawdziłam i zobaczyłam, że najwyraźniej wszystko ok, to już się nie muszę martwić.

O rany, jak dobrze, że mój prawie pięciolatek nie wędruje do nas co noc.... Kiedyś się mu zdarzało często, jakoś po trzecich urodzinach, ale już jest spokój. Jak raz na miesiąc nad ranem przyjdzie, to dużo. Ale od czasu do czasu to i mnie nie przeszkadza, bo fajnie się poprzytulać;-) ;)
starsza była jakby łatwiejsza w obsłudze i szybko spała sama bo też trochę wszystko robiłam pod sznurek. a młodsza to hardkor
 
Ostatnia edycja:
@dzag82 ja dostanę od siostry. Chyba granatową. Nie mam konta na Allegro (nie przyjmują moich form płatniczych) Mam na ebay. Właśnie kupiłam siostrzenicy hulajnogę na urodziny przez ebay. Zawsze to dojdzie szybciej do niej (jeśli kupię w kraju, w którym mieszka i sprzedawca jej wyśle) niż ja kupię u mnie i wyślę do niej (co tez o wiele więcej kosztuje). Ale chusty kolorowe mi się w Polsce podobają. Może wyślę do taty i on mi dośle w jakiejś paczce bo zawsze coś wysyła.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luska dziewczynki dały czadu z tym bio oilem [emoji23]
Ja dostałam od mamy krem ziaja na rozstępy od 4 miesiąca życia. Stosowała go cała ciążę i nie ma nawet jednego rozstepu na brzuchu mimo że ma skłonności więc ja też planuję go używać.

Wózek chciałabym też Anex sport mega mi się podoba albo coś w podobie.
Ale takie retro też są cudne i pewnie do ostatniego momentu nie będę wiedziała który wybrać. Bo duży bagażnik mam ale nie wiem czy ten retro odnajdzie się w sklepie w wąskich alejkach... i czy wygodnie się wózek prowadzi bez skretnych kół.
A z drugiej strony taki typu anex wygląda dobrze z fotelikiem samochodowym więc malucha nie trzeba budzić jak chce się iść do sklepu na chwilę...
Sama nie wiem. dużo pytań i rozmyślań. Nie ma to jak pójść do sklepu i spróbować ;)



Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie nie lubie jak mi cos w nocy przeszkadza lub ktos. Jestem przyzwyczajona do rozwalania sie po lozku i nie wyobrazam sobie zeby dziecko z nami spało. Mamy dwa koty ktore probowaly sie ladowac do wyrka-od tamtej nocy spie przy zamknietych drzwiach :) mam nadzieje ze dziecko bedzie w pozniejszym wieku z tych spiacych samemu. Oj modle sie o to bo inaczej sie wyprowadze do salonu :p albo faceta wyeksmituje :)
 
A co do wozka to tez mi sie podobaja te z duzymi kolami ale wydajami sie niepraktyczne. Z tych pozostalych yo albo anex albo bebbetto chociaz nowe sa dosc drogie... Najprawdopodobniej wozek i tak dostaniemy od bratowej wiec klopot z glowy bedzie tylko trzeba pomyslec o jakiejs porzadniejszej spacerowce na pozniej.
 
Wiiktoriiaaa pisze:
A ja nie mam nic ciążowego jeszcze. A przez neta nie lubie kupowac. Ja wole przymierzyc, pomacac. Musze się ogarnąć bo brzuszek zaczyna rosnac.
Ja niby też. Ale ze względów finansowych muszę kupić przez internet. Nigdy nigdzie nie widziałam ciążowych sukienek za około 40zł, a takie dzisiaj kupiłam. Jak mi się nie spodobają to zawsze można oddać . Link do: bawełniana SUKIENKA BOMBKA tuba kieszenie CIĄŻA Link do: TRÓJKOLOROWA SUKIENKA z kieszeniami CIĄŻA S/M
I to takie typy, że i po ciąży będzie można nosić,w moim guście.
Większość spodni też pewnie przez Allegro kupię, używane.
 
W ogóle to cos wymyslilam, tylko nie wiem jak to w realu wyjdzie. Mamy dwa pokoje duży i malutki, w tym małym mamy sypialnie. Ale jak łóżeczko wstawie to bedzie praktycznie przy samym naszym lozku i jak sie ruszyc? Przewinac, dojść do okna czy cos. I wymyśliłam ze przeniesiemy sie do salonu a w sypialni zrobimy taki maly gościnny. Kanapa, lawa, komoda plus taki ze zazwyczaj by tam czysto bylo. A caly grajdol, lozka zabawki w duzym. Co myslicie o takim rozwiązaniu?
 
Luska umarłam przez twoją opowieść[emoji16][emoji16][emoji16]przynajmniej barbie rozstępów nie dostaną haha

Dla mam bojących się chust (jak ja) polecam nosidełka ergonomiczne (!!!) Załączam swoją fotkę
1486848047-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry