reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
My też nic jeszcze nie mamy. Jak na razie muszę zrobić listę co potrzeba i w jakich ilościach. Mebelki pewnie tak okolo 7 miesiaca kupimy i wózek wcxesniej nie widziny sensu trzymania w domu. Ubranka i dodatki kupimy jak bedzie znana płeć która i tak może na koniec okazać się inna. Dlatego nie zamierzam przesadzać z różem lub błękitem ;)

Mniam mniam patisonki...najwyżej je odchoruje
 
reklama
@25_pixels dobrze ujęte. Fajnie wam się żyje razem.
Przy pierwszej córce jej babcia stała pod drzwiami sypialni co noc jak dziecko zapłakało. Przeżyłam koszmar z nią bo nie wiedziała kiedy odpuścić.
Na szczęście te czasy bezpowrotnie minęły. Teraz jestem w zupełnie innym miejscu na świecie i w innej sytuacji :)
Napiszę Wam kiedyś na zamkniętym całą historię bo nie chcę żeby cała Polska czytała ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O.paulina w walentynki mam test pappa a popołudniu spotkanie z developerem...ale romantycznie.
O dopiero wstałam.Lecę na obiadek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz sobie uświadomiłam że ja też mam dzień wariata we wtorek bo córka ma tańce popołudniu mąż cały dzień w pracy. Ale będę go ciągnąć na pizzę chociażby.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za_necia to chyba zrezgnowała z forum.
Nie lubię mcdonaldsa więc smaka mi nie robicie.
Dzag82 ja też dzisiaj jestem rozpieszczana przez męża.Dobrze tak.
AniaCk dziękuje bardzo...balsam na moją duszę.
Z tym adhd to się nie zgodzę.Istnieje.....gdybyś zobaczyła koleżankę z klasy Emi to byś mi przyznała rację.5 minut patrzenia na nią za nim dzieci odmaszerują z podwórka szkolnego z nauczycielem boli.Moja Emi nie lubi jak jej krzyczy do ucha i nieraz ją uderzy ze złości.A Wiki to w ogóle się spłakała ze strachu.
Marii19 za chwilę chyba wyprawkę będziesz mieć gotową.
Ja chyba w walentynki też wyskoczę na zakupy dla maluszka...bo raptem mam tylko kilka ciuszków.
MamaT na co te bilety?
W zespół niespokojnych nóg też nor wierzę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny :-)
Cały czas was podczytuje ale nawet nie mam czasu napisać. Widzę że większość z Was czuje już ruchy maleństwa ja jeszcze nie i do tego dalej brzuch spożywczak! :'(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Luska ja tez mam na 9.08. Ostatnia @ mialam 2.11. I u mnie termin z miesiaczki rowna sie z usg. Bo wyczytalam ze tez masz ten termin a ciaze liczysz tydzien mniej. Aaa moze inaczej mialas miesiaczke. Bo u mnie dzis 14t3dni
 
Do góry