reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja przy Emi tak wymiotowałam że przez 5 tygodni nic nie jadłam.Dawała radę jakoś z piciem.O dziwo co wcinałam to marchewkowe kubusie które nienawidzą a w tamtym czasie mi tak smakowały.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klusek niestety głowa chyba od zatok mnie boli.Od wczoraj nie chcę przestać.
Ag.ta pewnie że nie a jak myślisz czy mamy nawet tu obecne na forum nie biorą swych dzieci w tym lub podobnym wieku na ręcę np.żeby wyciągnąć z wózka lub łóżeczka.Nie przesadzaj z noszeniem ale raz czy 2 wziąć na ręcę możesz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marii19 kiedy dokładnie będziesz w Dundee.Możemy się spotkać no chyba że ja będę w Polsce.My lecimy 7 kwietnia.
Aga a ja widzę 12 t4d ciąży na Twoim suwaczku...używam aplikacji na telefonie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga no nie wiem ja taka pracoholiczka jestem.Poza tym w każdej ciąży musiałam pracować więc pewnie dlatego.Mówię że z dzidziusiem zostanę długo w domu...no zobaczymy czy po roku już nie wrócę.No chyba że dobrze mi będzie na macierzyńskim.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam piatkowo! Kurcze nie mam czasu nawet na podczytywanie... jedyne co to wpadnę na mniej oblegane wątki i uciekam:)
Dziś rozmawiałam z szefowom, poki co nie odchodzę będę pracować na pół etatu (oczywiscie bez zmian w umowie) mi to odpowiada, mogę na 4godz do nich przychodzic... mniejszy stres i obciążenie a i coś zaplanować zawsze można[emoji2]
W ogóle to muszę jeszcze zagadać, żebym raz na jakiś czas pracowała raz na 8godz a w zamian jeden dzień miała wolny... powinny się zgodzić, bo poniekąd one nie chcą żebym odchodziła bo i tak dużo zmian w żłobku bo część cioć odchodzi, część nowych, a nie ukrywam że zarówno dzieciaki jak i ich rodzice bardzo mnie lubią i się przywiazali, więc niebyliby zadowoleni z mojego odejścia.(zwłaszcza że to dla ich dzieci końcówka żłobka) Człowieka 2 dni w pracy niema a po powrocie rodzice stesknienie jakbym miesiąc chorowała[emoji13]


Dobra biorę się za czytanie co tam u Was, a przedemną ponad 30stron...
Buziaki
 
Widzę że poruszałyście temat kolędy nie pamiętam czy Wam pisałam ale załapałam się na kolędę u rodzicow i przyszedł ksiądz(taki staruszek) chyba z demencją bo pracuje tu już z 15 lat i był u nas kilka razy a przedstawił się, tłumaczył i opowiadał o sobie i dlaczego tu jest jakby dopiero zaczał służbę w tej parafi... to to nic... bo potem odwrocił się do nas tyłkiem w stronę choinki stojącej w kącie i zaczął jej opowiadać o papieżu Benedykcie i Franciszku... A potem zaczął się do niej (tej choinki) modlić. Ja z siostrą to myslałyśmy że parskniemy śmiechem, ledwo się powstrzymałyśmy. A brat (ten dorosły) stwierdził że to wygladało dziwnie ale on sobie pomyslał że może jakiś tutejszy nowy zwyczaj, "święte drzewko czy coś"[emoji16] Z całej chałupy pobłogosławił drzewko i poszedł... My nie mogliśmy się jeszcze z pół godziny otrzasnać z szoku po tej wizycie[emoji13][emoji13][emoji13]
 
Marii19 kiedy dokładnie będziesz w Dundee.Możemy się spotkać no chyba że ja będę w Polsce.My lecimy 7 kwietnia.
Aga a ja widzę 12 t4d ciąży na Twoim suwaczku...używam aplikacji na telefonie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie chetnie się spotkam na kawę czy coś :) nie wiem jeszcze dokładnie, najpierw muszę porozmawiać z moją gin bo mam ciągle problem z ciśnieniem, mam cały czas ciut za wysokie i nie wiem czy mi pozwoli. Planowałam przelecieć po 20marca i wylecieć też tak koło 5/7/10 kwietnia żeby na święta w domu być :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Kawa.... normalnie potrzebuję jej jak nic. Co noc budzę się okolo 2 czy 3 i juz tak do rana nie śpię. A potem dziwić się, że w dzień jestem nieprzytomna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja. Kwitnę w domu z młodą. Zdecydowałam się na wizytę u lekarza z nią bo kaszle z krtani typowo i przez weekend może być niewesoło. A wizyta dopiero przed 5 masakra.

Dziewczyny współczuję wymiotów :(

@kurektyna a widzisz wystarczyło pogadać i się wszystko super poukładało. Hehe dziwny ten ksiądz ;)
@luska1979 kobito zdrówka bo mam wrażenie że ty ciągle chora. Piękne zdjęcie z plaży! Jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam hihi
@dzag82 Ty jesteś nasz doradca kadrowy nr 1. Fajne móc kogoś zapytać. Dobrze że chłopaki zdrowe, w końcu sobie dychniesz.

Mój suwak nie wiem co pokazuje bo go na telefonie nie widzę.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry