reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A mnie głowa dziś boli...nie wyrabiam.Drzemka nie pomogła,tabsy też.Farbowanie odpuszczam,poleżę w wannie może minie.
Klusek to jest mały postęp.
Beata1313 to chyba już ten czas.
Mahoniowa większość z nas już jest na tym etapie...blisko 16 tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

LUska piekne panie na plazy :) latoooo chodź juz do Nas !:)

Kurde ja tez muszę sie farbnac, bo odrost juz do uszów dochodzi prawie;) ale jak spinam do góry to wtedy nie widac :):) ja chyba tak dla własnego sumienia poczekam z tydzień, żeby skończyć ten pierwszy trymestr :)

godz 21 a dopiero za chwile pizza bedzie ladowala w piekarniku :)

Wogole dzisiaj sie wkurzyłam , moze niepotrzebnie, bo zrobiłam kurczaka , papryka, cebula itp i do tego miałam taki sosik z chilli No i wszystko ładnie, spróbowałam pychota. A tu czytam na opakowaniu tego sosiku ze w składzie alkohol !!
Co o tym myślicie? Wyparował podczas gotowania ? Taka ilość to żadna ilość ? Co z sosami do których dodaje sie wino itp a szczególnie kurde w knajpach ze pewnie nawet o tym sie nie wie...?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klusek, kumulacja trzynastek przy takim wydarzeniu to na szczęście :tak: Ah, super. To kiedy ruszacie z remontem?

Luska, no Wy to wypas, tak na puste pomieszczenia wchodzić to jakoś tak łatwiej ogarnąć, zaplanować urządzenie. A najlepsze chyba w tym wszystkim jest to, że przeprowadzka nic w Waszym życiu nie zmieni. Ja bym się właśnie z tego powodu przy dzieciach bała przeprowadzki. Ze nowe przedszkole czy szkoła, nowe otoczenie. A to jednak stres dla dziecka, mimo że dzieci łatwo się przestawiają. Tak więc trzymam kciuki za kupno :blink:
Luska, słodziutkie Twoje córeczki :tak:

Ha, widzę wielki czas u Mahoniowej także :blink: Sami sprawdzanie dewelopera? Nie macie żadnego doradcy? Choooociaż w sumie.. Na kredyt bierzecie, to bank ich przetrzepie, a ciemno pieniędzy nie wsadzą, stuprocentowej pewności nigdy nie ma, ale zawsze to coś :tak:

Myycha, przepraszam, czy mogłabyś jeszcze raz napisać jakie dane mamy Ci wysłać? Nie odgrzebię tamtego Twojego posta :zawstydzona/y:
Ooo, anntryb, dziękuję za dane :laugh2:
Juz wysyłam priv.

Emikaa, nie przejmowalabym się aż na tyle, by nie zjeść tego co przygotowałam z tym sosikiem. Co innego sos na bazie wina, w zasadzie samo wino :laugh2: A co innego taki sosik. Choć szczerze jestem zdziwiona, że jest alkohol w sosie. Ale ja nie używam takich gotowych sosów, to też mogę nie wiedzieć :-p Ale ile tam tego może być w butelce? Kilka procent co najwyżej. Jest opisane na opakowaniu? I pewnie zaledwie część zawartości butelki użyłaś. To policz jak niewiele tego. Olej to. Smacznego.

Hurraaaaa! Moje chłopaki w końcu zdrowe. Witek na katar jeszcze Dicortineff dostał, wiec mam nadzieje, ze 3-4 dni i będzie po kłopocie. Boszeee.. W końcu jeden pójdzie do przedszkola, później drugi do żłobka, a ja trochę dychnę :-D
 
@dzag82 to nawet nie była butelka tylko saszetka :) wynalazlam jakieś takie bez dodatków, konserwantów itp i mnie zaciekawiły , niestety nie było napisane ile tego tam było. Ale pewnie jak piszesz śladowe ilości :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eee, tam Emikaa, saszetka to pewnie max 100ml. Niech będzie nawet 10% alkoholu - w co nie wierzę - to 10ml. To dwie łyżeczki od herbaty. Eeeee tam :-p
 
reklama
Do góry