reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam nowe sierpnióweczki ;)
Jak tak dalej pójdzie to w tej ciąży przytyję tonę :p ciągle jestem głodna i ciągle coś jem. Po wszystkim mnie mdli ale muszę jeść bo jak nie zjem to jest mi słabo :/
@Tyllkaaa jak sytuacja u Ciebie? mam nadzieję, że już jest w porządku
Edit: @Tyllkaaa dobrze, że już wszystko dobrze :)
 
reklama
Witam nowe sierpnióweczki ;)
Jak tak dalej pójdzie to w tej ciąży przytyję tonę [emoji14] ciągle jestem głodna i ciągle coś jem. Po wszystkim mnie mdli ale muszę jeść bo jak nie zjem to jest mi słabo :/
@Tyllkaaa jak sytuacja u Ciebie? mam nadzieję, że już jest w porządku
Edit: @Tyllkaaa dobrze, że już wszystko dobrze :)
@Truskaweczko po przytulasach z M. mialam rozowy sluz potem brazowy i strachu siw najadlam ale zrekaksowalam sie i przeszlo dobrze ze jutro mam wizyte bo stres mam tak ogromny ze ho ho

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe sierpnióweczki ;)
Jak tak dalej pójdzie to w tej ciąży przytyję tonę [emoji14] ciągle jestem głodna i ciągle coś jem. Po wszystkim mnie mdli ale muszę jeść bo jak nie zjem to jest mi słabo :/
@Tyllkaaa jak sytuacja u Ciebie? mam nadzieję, że już jest w porządku
Edit: @Tyllkaaa dobrze, że już wszystko dobrze :)
Hehe mnie po wodzie nawet mdli

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj robiłam soku. . wypiłam 1,5 szklanki soku z buraków. Później mnie strasznie mdliło ale jednocześnie naszla mnie niesamowita ochota na jajecznice... i śmiałam się ze swoim czy najpierw zwymiotowac czy najpierw zjeść i później zwymiotowac... ostatecznie leżę i robię wszystko żeby nie oddać tego zdrowego soku przez który mialam bałagan w całej kuchni :p
ahh te paradoksy... :p
 
Witam nowe sierpnióweczki ;)
Jak tak dalej pójdzie to w tej ciąży przytyję tonę :p ciągle jestem głodna i ciągle coś jem. Po wszystkim mnie mdli ale muszę jeść bo jak nie zjem to jest mi słabo :/
@Tyllkaaa jak sytuacja u Ciebie? mam nadzieję, że już jest w porządku
Edit: @Tyllkaaa dobrze, że już wszystko dobrze :)
Ja też ciągle jem.. A gdzie tu do końca!!
 
reklama
Dziewczyny, ja NIGDY w mc nie jem, ostatnio byłam chyba na jakiejś wycieczce szkolnej w podstawówce, a wczoraj po reklamie wysłałam męża po 2 hamburgery i kurczakburgera. Normalnie prawie gorączki dostałam zanim mi to przywiózł. Masakra! Mąż był przerażony, bo jemy bardzo zdrowo, czytam etykiety i bardzo pilnuje tego całego żarcia a wczoraj..:D jeszcze najgorzej, bo mam smaka na zupkę chińską, śniła mi się dzisiaj, tragedia!

Witam, nowe Sierpnióweczki! :D
 
Do góry