reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Tyllkaaa Nie ma za co ;) Też czasem nie uda mi się uchronić przed tym bólem. To zapewne nasze więzadła.
A lekarz ostatnio mówił, że teraz macica rośnie i przesuwa się i w ogóle może boleć bok brzucha od wysokości pępka aż do pachwin i to normalne.

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
Wstapilam dzisiaj w 15 tydzień i aplikacje mi mówią że moja macica jest wielkością małego arbuza o_O ?!
ciekawe czy to prawda.
No i że można już pomału wychwycić ruchy dziecka... ze jeśli czuje się jakieś trzepotanie to wcale mamy nie zganiać tego na jelita [emoji14]
Leżę i czekam ale czuję tylko mój puls w tetnicach hahaha [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oho chyba moje guacamole nie zostanie w brzuchu.... Juz mam ciężki żołądek ehhh, a tak chciałam chyba za dużo...

A po za tym moja mama tez sie śmieje ze u mnie bedzoe chłopak bo juz pare razy bezwiednie powiedzialam on :) ale u mojego jest woekszosc chłopów i jakos mnie to nie zdziwi
 
Od kilku dni moge znowu pic herbate. Tak tesknilam. Uwielbiam herbate. Moja najzwyklejsza minutke. Teraz tez popijam. Ile to szczescia daje ;) po 2 mies bez herbaty bo zaraz zwracalam. Takie zwykle rzeczy a jak ciesza
 
@atfk zwierzęta czują takie rzeczy mój kundelek nie odstepuje mnie na krok a jak mąż dla żartu chcial mnie ścieżka rzucić to warczec zaczal na meza a to jego pies. U mamy kot tez mi się na brzuchu kaldzie.

A ja chora przyszła pora na mnie masakra dusi mnie az mnie brzuch boli
No mądre te zwierzaki
 
Oho chyba moje guacamole nie zostanie w brzuchu.... Juz mam ciężki żołądek ehhh, a tak chciałam chyba za dużo...

A po za tym moja mama tez sie śmieje ze u mnie bedzoe chłopak bo juz pare razy bezwiednie powiedzialam on :) ale u mojego jest woekszosc chłopów i jakos mnie to nie zdziwi
Oby guacamole zostalo tam gdzie jego miejsce! :D

Ja wlasnie zjadlam jajecznice z przecierem pomidorowym omommmm ostatnio jem mase pomidorow, przecier moglabym lyzka jesc, dobrze, ze na jesien tyle sloikow zrobilam
Dzidzia chciala to ma, teraz czas na seriale na sofie i wyczekiwanie jakiegos laskotania [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale naprodukowalyscie!! ;-) nadrabiam. Ale nie wiem co komu mam odp. Gratulacje udanych wizyt. Współczuję wymiotów i bólu głowy. :( a ja po wizycie. Wszystko ok. Lekarz wybadal. Pomierzyl. Dziec na początku grzeczny a później się tak wiercil, że lekarz nie mógł nic dojrzeć i co do płci narazie zostajemy przy chyba chłopcu;-) 07.03 kolejna wizyta :) crl 7.4 z OM 12t6d z usg 13t5d.

p19udqk3ohjsffpu.png
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt[emoji4]

Ja jeszcze ciągle liczę na drugiego chłopca[emoji39]. Dziewczynkę oczywiście też będę kochać, no ale tak sobie unyśliłam, że chcę mieć dwóch synków[emoji4]
Czekam na kolejna wizytę 3 marca i wtedy zobaczymy jak tam sytuacja.

Powodzenia na dzisiejszych [emoji6]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oo ja też mam wizytę na 3 marca [emoji6]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
Do góry