reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Blerka dokładnie, posty umykają, sama jak mnie długo tu nie ma to nie cofam się, bo to bez sensu. ^^

Kopfer hahahahaha babka z klasą :D . Mój się śmieje jak mu buzią bąki "puszczam" :p ...takie pokolenie widać :p

Kasietta, mój od jutra odkłada K i będę podawała tylko D, podobno powinno się do około 2-3 roku życia, a najlepiej do końca życia, bo nam dorosłym też się przydaje ;)

Dziewczyny a co Wy na to aby założyć grupę na FB? Jak założe któraś się podłaczy?
 
Cześć babole moje kochane! Przepraszam że tak mało się odzywam ale poprostu brakuje mi czasu. Myślę że każda z nas ma lepsze i gorsze dni, każda z nas ma prawo pomarudzic, pouzalac się. Jesteśmy na tym forum hmm rok?? I po to tu jesteśmy żeby się wspierać, wysłuchać, doradzić, dać przysłowiowego kopa. Ja Was wszystkie uwielbiam :*
Przepraszam, że tak chaotycznie pisze.

U nas no cóż albo skok albo pogoda nam nie służy ale dajemy rade:)
 
reklama
Do góry