reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Alicja od kilku dni zaczela sie smiac w glos.. ale wczoraj pierwszy raz zareagowala mega smiechem na gilanie ja po zeberkach i jak sie wyglypialam i robilam a PSIK ;) ha ha ha

Ja w trojmiescie bede mogla sie kiedys spotkac ;) chyba bedziemy w maju ;)
 
reklama
Szymek też reaguje głośnym śmiechem na apsik :-) a gilgotki ma pod szyjką. Jak mu myję te jego fałdy to ma ubaw po pachy
 
U mnie psikanie sprawia radość, ale bez śmiechu :(

Kopfer, jeśli będzie miała nogi po mnie to niestety urywać d... nie będzie :p a co do spotkania, to mieszkam w Mostach koło Gdyni, jak na Rewę się jedzie, ale jak najbardziej się piszę. Chociaż najchętniej w Gdyni lub Sopocie, Gdańsk już teraz trochę za daleko
 
Fajnie dziewczyny macie z tym morzem, spotkanie na molo w Sopocie :-)

Kopfer, nie znam szczegółów. Ona ma juz chyba 12 czy 13 lat, wiec pewnie metody były inne. Ale mogę podpytac czy okazji.
 
Kopfer, akurat do mnie zadzwoniła, chyba ściągnęłam ja myślami. Nie pamieta rodzaju dysplazji, ale poważna była. Rozwórka metalowa na blisko 6 mcy, zdejmowana tylko do kąpieli. Pod koniec mała próbowała nawet w niej siadać takze nic nie powstrzyma motywacji maluszka :-) Ta częsta dysplazja u dziewczynek to ponoć słowiańska przypadłość jest, mamy większe predyspozycje niestety.
 
Lunera dzieki. U mnie chyba nie jest aż tak zle bo moge robic malej przerwy. Mysi miec od 18-20 godzin na dobę. Martwię sie tylko tym ze karmie mala bez rozworki jak leży na boku bo mimo prób inaczej jej się nie da nakarmić no a przy dysplazji jednak nie powinna na tym boku leżeć. Zobaczymy. We wtorek mija nam 6 tygodni i jest ta upragniona wizyta kontrolna. Ciekawe na ile sie tam w środku zmieniło.

Kasietta ja mobilna wiec mogę i Gdynię i Sopot zaliczyć
 
Lunera dzieki. U mnie chyba nie jest aż tak zle bo moge robic malej przerwy. Mysi miec od 18-20 godzin na dobę. Martwię sie tylko tym ze karmie mala bez rozworki jak leży na boku bo mimo prób inaczej jej się nie da nakarmić no a przy dysplazji jednak nie powinna na tym boku leżeć. Zobaczymy. We wtorek mija nam 6 tygodni i jest ta upragniona wizyta kontrolna. Ciekawe na ile sie tam w środku zmieniło.

Kasietta ja mobilna wiec mogę i Gdynię i Sopot zaliczyć
 
reklama
Do góry