reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Aneczka niestety nie pomogę.

Kasietta, super, ze taka silna. Motywacji maluszka nic nie zatrzyma :-) Co do nóżek, moze skonsultuj to podejscie z innym lekarzem? Przez internet trudno postawić diagnozę... A nawet podejścia do tego jakie buciki dla malucha sa rożne, co nie znaczy ze oba zle...

Akuku, to rurki pcv. U znajomych w domu pięknie sie prezentowało. Dzieciaki zachwycone były.
 
reklama
Lilija, moze teraz trochę więcej potrzebuje? Przy skokach tak jest, u nas częściej wtedy je, zwłaszcza w nocy. Bardziej potrzebuje sie przytulic i uspokoić.
Na mojego starszaka żadna moja dieta nie działała, az sie przestałam przejmować.

A my mam nadzieje będziemy zabkowac dopiero ok 11-12 mca, no i do tej pory nie było gryzienia zabkami :-)
 
u nas napuchnięte dziąsło nad przyszła lewą jedynką. Dziś wszystko wkładał do buzi i próbował sobie to miejsce masować... Mam nadzieję, ze to nie zęby bo dopiero z kolek wychodzimy...
 
Taka jasna kreseczka? Biala? Moze to juz? A moze sobie tylko urazil dziaselko jak cos cmokal :-)
Sa plusy i minusy szybkiego zabkowania. U nas zawsze bylo pozne, i tego sie po nas spodziewalam, ale oczywiscie kazde wycie i niepokoj od 4 mca to "a moze zeby ida" bylo. Tak sie przyzwyczailam potem, ze nie ma tych zebow i nie ma, ze zauwazylam dopiero jak juz byl calkiem wyrzniety.
Ja w tym roku szlam do szkoly pierwszy raz. Spac przez tydzien chyba nie moglam przez to... Teraz sie ucze czytac :-) I widze po mojej mamie, ze to nie mija, a potem jeszcze dochodzi kolejne pokolenie, o ktore sie trzeba pomartwic, hahaha
Moja kolezanka zostala babcia w zeszlym tygodniu, wiec jej to jeszcze kilka pokolen moze dojsc do martwienia :-)
 
Aneczka, z tego co wiem, to chyba wchodzi w styczniu. Trzeba złożyć wniosek, ale nie wiem, czy można w grudniu, czy dopiero w styczniu. Więcej nie powiem, bo mnie to nie dotyczy.
Bunia, chyba Cię rozumiem. Mój co prawda trochę więcej pomaga, ale jednak przez to, że mała często chce być karmiona, to nie za bardzo mi może pomóc. Niestety gorzej ze zrobieniem czegokolwiek w domu. Często wieczorem jest tak, że ja leżę 2 godziny, próbując ją karmić i usypiać, a on nic nie zrobi w domu w tym czasie, tylko ogląda jakieś filmiki na komputerze. Mi brakuje tej wolności, że sobie mogłam pojechać rowerem, załatwić różne sprawy. Pewnie jak już będzie można Kaję w foteliku wozić, to będzie lepiej. Na razie niby mogę przyczepki użyć, ale przez ten kaszelek też się boję. Niby nie kaszle cały czas, bardziej np. w nocy, ale na rowerze jej wozić nie będę. Oczywiście o basenie też możemy zapomnieć.
Nie wiem, czy to skok, ale ostatnio nie ma już spania po 6-7 godzin. Chyba najgorsza była noc z soboty na niedzielę - chyba co 2 godziny się budziła, wczoraj już lepiej, chociaż wieczorne usypianie długie, to od 22 potem 1, 4 i rano. Tylko, że po takiej intensywnej poprzedniej nocy, tym razem mi się lekki nawał zrobił i rano ciężko było ją przystawić, że w końcu jeszcze po 11 złapała porządnie i tak długo ssała, że zasnęłam z nią na godzinę.
Ja nie lubię sztucznych choinek, ostatnio kupowałam takie z gałązek jodłowych, połączonych drutem. Lubię zapach choinki, a te jodłowe mają tą zaletę, że igły nie opadają tak szybko. Na Sylwestra jedziemy na Kaszuby - też w wynajętych domkach będziemy mieszkać. To jest taka grupa znajomych, gdzie jest sporo dzieci i my będziemy w domku z innymi rodzicami z dziećmi 3,5 i 2 latka.
 
Akuku do poczucia ulgi czyli az pierś zmięknie? Czy jak przestaje laktatorem ciurkiem leciec ? Bo dodam pierś mnie nie boli tylko "ciazy"..
No widzisz dzis jadł z P około 4, potem przed 8 przez snem L i druga juz zapełniona a jest 11 wiec odciagalam trochę ..

Lunera ja mam tylko takie opaski na rzepy na rączki wlasnie.. Ale poki co nie ma jeszcze na to radochy..

Lilija lekarz słodyczy zabronił??? No jak to :)

Kasietta ah te efekty :) super super
 
Blerka a to u mnie tez tak jest u góry na jedynkach, wyglada to jakby ząb zaraz pod skóra był ja tak to widze moja wyobraźnia.. Czy to znaczy ze to juz niedługo?

Jinx Eh bo tu wlasnie o ta wolność głownie chodzi.. Ja jakos czasami nie moge sie przyzwyczaić ze dziecko mam w domu i ono ze mną "wszędzie"...

A u nas z choinka w tym roku sie zobaczy.. W tamtym roku piękna duża żywa choinka była i tak pachniało Eh... :)
 
reklama
Do góry