reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
IMG_20151113_114112.jpg A tutaj jego glowka
 

Załączniki

  • IMG_20151113_114112.jpg
    IMG_20151113_114112.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 65
Ojejku Lidia biedactwo malutkie! U nas też na głowie dziwna skóra, jak ciemieniucha ale jednak nie to. Taka jakby łuszcząca się :-( ale u was to faktycznie wygląda poważnie! Zdrówka dla maleństwa i siły dla Ciebie
 
Lidia biedny maluszek[emoji20]
Sily dla was!!!

Hugo mial dzisiaj pierwsze spanie 6,5 godz[emoji3] pierwszy raz sie tak zdarzylo. Mogloby mu juz tak zostac i troche sie uregulowac bo noce sa rozne i zazwyczaj srednie na jeza niestety.

Po poludniu ide z nim do pediatry i jesli wszystko jest ok zaszczepie go na rota i pneumokoki. Ufff juz sie boje...
 
Lidia, powodzenia, dacie rade opanowac AZS.
Cina, kciuki za Hugito i za nastepne dni. Jak go zaszczepisz, to jest szansa, ze spanie sie powtorzy, u nas zawsze spanie dluzsze jak oslabieni.
Zuza, u mnie waga spadla, zreszta na tej diecie cukrzycowej to cale 7/8 kg mnie przybylo, wiec duzo nie bylo do spadania. Tylko nad miesniami i skora musze teraz pracowac...
Panikara, u nas tez sie troche luszczy na glowce. I tez nie ciemieniucha. Ja raz na ok tydz smaruje mu glowke mascia cholesterolowa i potem jest lepiej. Starszakom tez sie luszczyla, a teraz ok.
Akuku, Ala ani na chora ani na bardzo szczuplutka na zdjeciach nie wyglada. A jak wymaz Emilka?
Chilling, z tych drewnianych to mozna cos wybrac, chociaz my tory to mamy juz ze 2 zestawy. Chlopcy mieli kiedys ta zjezdzalnie dla samochodzikow, strasznie to lubili.
 
Lunerka a ta maść cholesterolowa to powiedz mi coś więcej. U nas na początku taka skóra łuszcząca się była tez na czole. Teraz czoło ładne ale na główce jeszcze jest. Ale tylko na przedzie. Boki i tył są ładne
 
Mam masc cholesterolowa z witaminami - taki sklad (robiona na recepte w aptece):
Vit. A 100 000 j.m.
Vit. E 0,5
Ung. Cholesteroli ad 100,0
M.f. ung.
Uzywamy jej od urodzenia, mial bardzo sucha skore i caly sie luszczyl. Masc super, skora po niej jest b mieciutka. Na glowke nakladam po kapaniu, nastepnego dnia czesze wloski i jest ok.
 
reklama
To jest na recepte czy moge isc do apteki z tym składem i zrobią? Troszkę się boję bo ja cierpię na ŁZS i mam nadzieję że to nie początki tego paskudztwa
 
Do góry