reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lidia no z tymi terminami to faktycznie jak ktos MUSI zwłaszcza dziecko to powinno byc nie wiem bez kolejki albo cos podobnego.. Ale przecież sie "nie da".. Biedactwo :/ będę trzymać kciuki za poprawę..

Zuzzi u mnie krecha juz jest taka blada ze trzeba sie wypatrzeć zeby wogole ja zobaczyć..
I mi tez zostało jeszcze spooooro kg a brzuch to podsumuje OMG bo taki był wielki i mimo ze skory duzo sie wchłonęło ale brzuszek jest no flak i tyle..

Akuku no na chora nie wyglada na pewno hehe :) niech sie zdrowo chowa i tyle :)
 
reklama
Ale wiesci z rana. Szok!!!

Wczoraj bylam na szczepieniu dodatkowym z Hugo. Narazie zachowuje sie normalnie.

Pediatra go zwazyl i zmierzyl. 6650g i 66 cm. Pieknie mi baczek rosnie[emoji3] chciaz z waga juz troche przystopowal.

Jak to jest. Kiedy powinien podwoic wage?
 
Cinamona na pol roku podwoic a na rok potroic o ile dobrze pamietam.

Ja dosyalam wczoraj poerwszy okres..a pol mi soe skonczyl jakos miesoac temu.. takze znowu wracy do podpasek wrrrr..

Kurcze jak ja zle sie czuje :( boli mnie brzuch kreci mi sie w głowie i mdli..ehh
 
A u nas się okazało, że tatuś jednak potrafi usypiać córkę. I to tak skutecznie, że do tej pory spała 2 razy prawie po 1,5h!

Oby nie wpłynęło to na wieczorne spanie, bo dzisiaj zaległą parapetówkę robimy :p
 
Cinamona przed chwila czytalan artykul miedzy 4-6 miesiecem podwajaja wage a do roku potroic maja..
Wiec tymbardIej sie o Alicje nie martwie do podwojenia wagi zostalo jej 1,20 kg
A ma jeszcze ponad 3 mieisiace ;)

U nas sie potwierdza kazde z moich dzieci na rok mialo potrojona wage urodzeniowa.
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o sporadycznym podawaniu mm? Coraz częściej o tym myślę, że potrzebuję gdzieś wyjść raz na załóżmy dwa, trzy tygodnie, a nie mam ostatnio czasu odciągać pokarmu. Myślicie, że to dobry pomysł?
 
Do góry