reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Z tego co czytam na necie to roznie mowia, samo siedziec a inni samo siadac.
Ja mysle ze trzeba do tego podejsc z rozsadkiem.
Moja Maja pozno zaczela sama siadac, chyba juz zaczela pelzac a jeszcze sama nie siadala. Ale posadzona na czyis kolanach ladnie juz sama siedziala.
I jak zaczelam z nia blw to tez jeszcze sama nie siadala ale w foteliku do karmienia ladnie sama siedziala wiec w sumie wtedy ja sadzalam. Chociaz wiem ze sie nie powinno dziecka sadzac i czekac az samo zacznie siadac. Jednak jest to ciezkie bo jak sie ma dziecko na kolanach to w sumie ma sie je w pozycji siedzacej...
Mysle ze jesli Hugo bedzie ladnie sie w siadzie sam utrzymywal to pewnie zaczne go czasem w tuli nosic. Ale napewno nie wczesniej niz 6-7 miesiac
 
reklama
mnie zastanawia jak to jest, że tylu ludzi widzialam z malenstwami w nosidelkach. w Pl, Stanach i Uk. i co, wszyscy zle robia? czy po prostu gdzies istnieja takie, ktore nadaja sie dla niesiedzacych dzieci.
 
Zuza - po prostu ludzie mają w du.pie opinię fizjoterapeutów. Baby bjorn np ma serię nosidełek-wisiadełek. Dziecię w nim wisi..ale cała skandynawia tak nosi dzieci i żyją. Każdy robi po swojemu. Zdrowe te wisiadła raczej nie są.

Cina - super pajac! mój Leon jednoczęściowych rzeczy nie lubi, a jeszcze jak są wkadane przez głowę to w ogóle wrzask.
 
nie nie, akurat co do wisiadel to juz poczytalam. bardzoej mi chodzi o cos takiego co wstawilam.kilka postow wvzesniej :)
 
Zuzagk jak tak to spoko [emoji16] Blerka dobrze gada. Polać Jej soku![emoji6] Na dodatek są też ludzie, którzy noszą przodem do świata to to już w ogóle masakra.
 
Zgadzam sie co do wisiadel. Masakra. Jak widze tak wiszace dziecko to doslownie nie moge na to patrzec.
Baby bjorn ma teraz nowe ergonomiczne nosidlo ale ten starszy model, to wisiadlo dalej jest w ofercie...


A co do ubranek swiatecznych to ja sie caly czas zastanawiam czy wogole kupic tego rompersa tak na jeden raz. Ale w sumie z mikolajem nie jest tylko z renem wiec motyw zimowy nie tylko swiateczny.

Ja z wazniejszych rzeczy to jakas kurtke musze mlodemu kupic. U nas jeszcze cieplo i co najwyzej wieczorem czy z rana bluze mu zakladam czy sweterek. Ale na swieta jedziemy do enka rodzicow a tam zimno wiec jakas cieplejsza kurtka by sie przydala. Jest jedna w nexcie co mi sie podoba tylko zastanawiam sie nad rozmiarem
 
reklama
A dziewczyny jak to jest z tym caboo, zamówiłam, jest super, ale właśnie młody chce wiedzieć wszystko i nie chce chodzić przodem do mnie. Nie mam pomysłu jak tak z nim chodzić.
 
Do góry