reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann wiekszosc lekow mozna b r ac karmiac piersia... ciekawe czy lekarz zagladala w leksykon lekow i sprawdzala substancje czynne.. niestety w ul o tksch wiekszodci lekow jest ze nie wolno przy kp..
Zabrinione sa silne antydepresanty oraz leki ktore biora ludzie chorzy na raka.. cala reszte mozna lub ma zastepnik ..

Luvere tak chcialabym ja klasc i normalna chusta jest szroka sklada sie ja na pol.. a caboo co ja mam ma tyle materialu co juz zlozona chusta albo mniej po szerokosci.
Wiem ze sa caboo ktore maja wiecej materialu tylko nie wiem ktore dla tego pytam skpro tu dziewczyny maja.
 
reklama
Blerka pytalas o temperature u nas. Dzisiaj 20 st[emoji3] i slonce pieknie swieci[emoji12] nie linczujcie mnie[emoji12][emoji12][emoji12]

Lucere fajna ta chusta.

Akukku ja mam caboo ale nie wiem jaki to model bo juz dawno nie mam opakowania. Cos ostatnio malo uzywam bo Hugo w miare spokojny i odkladalny jest.
Ale musze zrobic porzadek w garazu to wtedy caboo pojdzie w ruch.

Sann kurcze czyli wiadomo ze nic nie wiadomo. Szkoda ze nie draza temetu
 
Z nowości u nas Lena zaczęła "pyskować" po swojemu heh a czasem się żali:p
Od dwóch dni śpi całą noc bez karmienia od ok 23 do 6:30 pewnie już zapeszylam haha ale jak narazie jest dobrze :)
Waży już chyba ponad 6kg ale potwierdze jak zajrzymy do lekarza .
Zmieniłam jej już pampersy na 3 i nie z Dada bo czytałam że są bardzo kiepskie więc mamy Pampers i jestem zadowolona nic nie przecieka hihi i ten pasek zmieniający kolor jak są siuski :p
Jak tam u was ?
 
Hej!

Sann, mój Chłopiec też pyskuje... urocze to jest!
Piękne macie spanko w nocy! Zazdrocha!

My chyba po skoku, chociaż skoro to napisałam, to na bank zaraz się coś popsuje. Pięknie chwyta zabawki i przekłada z rączki do rączki. Wszystko pcha do buzi. Dziś w nocy się przebudziłam to ssał palec M. :p

Co do wizyt lekarskich- mój hit - usg bioderek - 4 minuty, 120 zł :D
 
My tez będziemy zmieniać na trójki tylko juz dwójki kończyny, niedużo zostało moze z 30 :)

Sann cała noc bez karmienia super :) do tej pory u nas sie to raz chyba udało.. Dzis od 10 wlasnie sie karmilismy po 3 i idę spać dalej.. Ale u nas wieje dzis :/ mam nadzieje ze drzewa po sąsiedzku wytrzymają..

Sann żalenie sie musi byc słodkie :) ja nie moge sie napatrzeć na "nieszczęście" mojego dziecka.. Jak leży i nagle usta w odwrócone "u" i takie z dwa razy krótkie leeee i spi albo leży dalej no nagralabym to normalnie jakbym kiedykolwiek zdążyła..
 
Co do pampersów, to my teraz używamy 3 dady i nic się nie dzieje. Wytrzymują dobre 8h w nocy i nie przeciekają. Może są trochę sztywniejsze, ale mi nie przeszkadza.
A noce u nad trochę gorsze, sporo się wierci i jaj wczoraj poszła spać o 19.30 to już ok 21 była niespokojna i o 22 już karmienie było. Potem 1 w nocy, o 3 znowu marudziła, ale przeciągnęłam ją do 4, a następnie zasnęła o 5.30 i spałyśmy prawie do 8. Kurcze, ustabilizowałaby się jakoś :/
A zaraz jadę do moich rodziców autobusem. Jestem nieszczęśliwa, bo jadą jutro na ponad tydzień, uwaga, na Malediwy... I co ja sama w tygodniu będę robić :p
 
Cinamona no to piękna temperaturka !! :)
U nad ostatnio tez było kilka dni koło 20 nawet z 23 nawet nam sie dwa dni trafiła.. Nie mogłam sie nacieszyć taka pogoda naprawde :) teraz mamy koło 15, 13, ma byc jeszcze z dwa dni 17.. Ale w nocy zaczyna byc poniżej 10.. Wiec czyżby zima coraz bliżej? Pamietam w tamtym roku o tej porze juz przymrozki były non stop i ogólnie duzo duzo zimniej.. No zobaczymy...

Blerka to tak jak u mnie chyba po skoku :) ale nigdy nic nie wiadomo :)
4 minuty czyżby jakis rekord ? :/
 
Kasietta Malediwy? Jeszcze napisz ze to ich pierwszy taki wyjazd to by było cos :) pozazdrościć dziadkom wyjazdu i wypoczynku :)
 
reklama
Malediwy ❤
Jak widać każde dziecko uczy się w innym tempie moja Lena jeszcze nie łapie zabawek potrafi złapać mnie za włosy koszulkę ciągnąć koc ale zabawki jeszcze nie .
 
Do góry