reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No wlasnie samo siedziec czy samo siadac? Juz zglupialam.

A co do ubran swiatecznych ja mysle o czyms takim:
ImageUploadedByForum BabyBoom1447173292.339258.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447173292.339258.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447173292.339258.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 57
Cześć kochane. Witam się po długiej przerwie. Przepraszam ale Was nie nadrobie, postaram się być na bieżąco.

U nas hmm chyba skok, mała miała dzisiaj 3 drzemki po jakieś 20min. Masakra a tak ładnie mi spała. Oprócz tego wszystko wróciło do normy, pięknie podnosi główkę jak leży na brzuszku. Przeszliśmy zapalenie krtani ale obyło się bez antybiotyku, pomogły jej inhalacje.
 
A ja chwale poki co i nic sie nie psuje.. Ale fiu fiu kto wie lepiej odpukac :)

Cinamona no to termin raz dwa widze ustala.. Wszystko na pewno bedzie dobrze [emoji8]

Lidia czyli chrzciny dniem udanym super ! :)

Kasietta chyba mama co bardziej "zaczarowała" dziecko hehe :)

Fajne macie juz upatrzone ubranka.. Ja tez juz cos tam mam moze potem albo jutro wam pokaże.. :)

Mały mi na chwile usnął idę sie szykować bo za 2g mamy fizjoterapeutę..
Powiem wam ze po tych ćwiczeniach i nawet jak ja z nim w domu staram sie robic to widze efekty mały ze pomału pomału udaje mi sie prosto główkę trzymać i czesto i chętniej zaczął odwracać na druga stronę.. Ale długa droga jeszcze przed nami..
 
Cinamona taki kombinezonik fajnyyyyy :) wydaje mi sie tez ze dla dziecka wygodniejszy niz np sweterki :)
No ale moda moda i swieta świetami :)
 
Cinamona, samo siadać. Jeszcze raz polecam grupę do której podałam link parę postów wyżej.
Zuza to bardzo ważne dla zdrowia Filipa co wybierzesz więc nie może być cokolwiek [emoji6]
 
Ja moich maluchów nie sadzalam, tyle co w foteliku na pół leżąco. W spacerowe tez pół leżąco albo leżąco. Jak sami siedli to dopiero sadzalam. To trochę bardziej męczące, bo siedli sami dopiero na skończone 7 mcy ale chyba zdrowsze dla ich kręgosłupa. No i większa motywacja do rozwoju, potem wszystko leciało juz migiem, raczkowanie, wstawanie i chodzenie do 10-11 mca juz było.

Blerka, super news, widzisz jak szybko poszło? Ja u mojego widze obniżone napięcie obręczy, jeszcze to skonsultuje, ale juz robimy drobne ćwiczenia kt pamietam po starszakach.

Bunia, super, ze u was tez poprawa.

A jak u dziewczynek z nóżkami?

U nas w domu jest tak ciepło, ze bodziak z długim i polspioszki bo jak więcej ubiore to za duzo mu jest juz... Takze pajace średnio w użyciu. Teraz kupiłam body z krótkim to wykorzystam te większe.

Cina, ty bloga załóż albo kanał na YT to ci beda samo płacić :-) serio, wszystkie cię zasubskrybujemy na początek :-)
 
reklama
Do góry