reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej dzieczyny, nie wiem czy uda mi sie Was nadrobić:)
U mnie była pielęgniarka środowiskowa. Teraz podobno przyjdzie jak mała będzie już 9 m-cy miała. My też już po drugim szczepieniu. Miałam problem z pobraniem moczu do badania dla Lili bo jak zakładałam ten woreczek to nie chciała robić do niego siku. Jak ściagnelam pampersa tez nie;/ w koncu wyczytalam zeby wlozyc raczke do letniej wody no i po nocy jak pampers byl suchy to tak własnie zrobilam i sie udało. Po szczepieniu wszystko ok. Lekarz powiedział, że duża jest ale jak tak patrze na Wasze dzieciaczki to te 6100 wcale nie odbiega od Waszych skarbów. Ubranka już niektóre na 68 zakładamy:)
 
reklama
U mnie nie było położnej, bo przychodnia poza rejonem i to ja do niej przychodziłam, pielęgniarki tez nie było i nic mi nie wiadomo, żeby miała przyjść. Szczepienie mamy dopiero 19go.
 
Dziewczyny, które z was są z wawy bądź okolic? Zuzzi, Jinx, Lunera - tak? Kto jeszcze? Bo może jakieś spotkanie byśmy zrobiły?

Próbuje nadrobić ale na powyższy musze odpowiedzieć od razu ☺

Bardzo chętnie. Nawet myślałam o takim spotkaniu wiosną na polach mokotowskich. Teraz to raczej gdzieś właśnie w knajpie albo coś takiego. W każdym razie jestem mobilna i mogę przyjechać. Do centrum mam jakieś 40 min także nie jest źle.
 
U nas też nic mi o pielęgniarce nie wiadomo. Połožna chodziła ale o pielęgniarce pierwsze słyszę u Marty też nie było.
Mam pytanie, do jakiego czasu Szymek ma czas żebym tą ospę zauważyła? Marcie wyskoczyło w zeszłą sobotę czyli minęło dopiero 9 dni. Co do przebiegu Marty to przeszła super, nawet jej nie swędziało bardzo. Już prawie nie widać. Temperaturę wysoką miała w sumie jeden dzień i noc a tak to super.
 
Ale tu cichutko sie robi..
Ja cos czasu nie mam ostatnio..albo nie potrafię sie wbic w temat.

My jestemy u lekarza bo emis z wysypka od dlugiego czasu.. mowia ze egzema..ale moim zdaniem nie..albo nie tylko..
 
reklama
Do góry