reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej mamuśki. Nie nadrobie,bo sporo mnie nie było, w skrócie tylko napiszę,że mój syn w ciągu tygodnia zrobił 1200 kilometrów autem.

Buziaki i zdrowia dla chorujących :-)

Kupiłam koszulo-body na chrzest. Mamy w sobotę. Co muszę jeszcze mieć do kościoła?
 
reklama
Hej!

my juz sie rehabilitujemy i juz widac pierwsze efekty...Dziś nauczyłam się masażu z elementami rehabilitacji więc możemy też ćwiczyć w domu.

aaaa miałam Wam powiedzieć - ja np tego nie wiedziałam - karuzela w łóżeczku powinna być na wysokości kolan dziecka, nigdy nad twarzą.
i noście dzieci zmieniając ramiona... dziś widziałam dziecko z olbrzymią asymetrią.
 
Hej dziewczyny zdrówka dla chorujacych. Wczoraj u kuzyna synka była rehabilitantka więc zapytałam czy by nie zerknela na Michasia i się zgodziła. Sprawdziła napięcie mięśniowe i coś mu na szyjce robiła a cieszył się przy tym bardzo. Powiedziała że wg niej dziecko jest zdrowe ciekawe świata i że mimo wszystko dla samego siebie iść do dobrego neurologa dziecięcego. Pytałam o te bioderka i pieluche więc powiedziała żeby jednak wkładać ta pieluche bo widziała bardzo zaniedbane dzieci z bioderkami i lepiej wkładać pieluche niż żeby dziecko chodziło w np w gipsie. Także jak wrócę do domu to poproszę pediatrę o skierowanie do neurologa.
 
Chilling tak wlasnie ;)

Panikara zdroeka dla Szymka.

Zuzzi na juz ;) pewnie. Ona bedzie 9 kg na rok wazyc obstawiam. Bo wtedy pewnie potro wage urodzeniowa..wogl ona drobniutka bedzie mysle.

U mnie odpukac mimo starszakow w szkole Alicja nic nie zlapala jeszcze.. emis lapal jak mial ok pol roku ale za to jak juz raz dostal antybiotyk to ciezko bylo go wyleczyc..bo zaraz na nowo go lapalo.
 
Akuku, domyślam się, sama go zakupiłam niedawno z takich samych powodów jak Ty. Fajny, młody go akceptuje bardziej niż tradycyjny, siedzi w nim nawet długo, ale cudów nie ma, jak chce na ręce to bujak nie pomoże. Może Ali się bardziej spodoba. I też mi się wydaje, że dopiero koło roku czasu będzie te 9 kg.
 
Chilling ja sie cudow nie spodziewam ale jesli np zmiana bujania czy muzyki w trakcie da mi dodatkowe kilka minut to dużo :)

Ala jest duzo na raczkach i tak bo ja sama uwielbiam ja nosic ;) ale nie zawsze moge ;)
 
Lucalew a Michaś jakie ma bioderka ze masz pieluchowac? Bo u Lidki wyszlo za pierwszym razem niby IIa, natomiast drugi ortopeda zdiagnozował nam IIc i oglądając pierwsze usg zauważył ze raczej biodro zostalo wtedy zle zlapane i juz wtedy byla raczej wieksza dysplazja i niestety na tym etapie nam pieluchowanie by na pewno nie pomoglo :/ Ja sie w ogóle dowiedziałam od mojej mamy ze miałam dysplazje i musialsm nosić poduszkę frejki przez 10 tygodni ale strasznie sie buntowalam i mało ja nosilam a biodra mam ok, a ze dysplazja jest podobno genetyczna to sie modle żeby u Lidki tez sie szybko naprawili tak jak u mnie.

Lunera no ja mam nadzieje ze ta waga to przez infekcje. Tylko głupia sobie wawiam ze mi sie mleko konczy bo mam znowu takie miękkie piersi i jakies puste mi sie wydają ze szok. Dzis pól godziny po karmieniu małej chciałam sprawdzić jak tam laktacja i ledwo 20 ml sciagnelam laktatorem :/
A co do inhalacji to przez dwa dni miała ventolin i pulmicort a potem atroventem i 3% sola fizjologiczna. Do tego mala miała da razy dziennie drenaż i udalo sie wyjść bez antybiotyku.
 
reklama
Kurcze wcielo mi posta wrr
Kopfer Michas ma bioderka I st wg Graffa. Natomiast ma ograniczenie odwiedzenia po stronie lewej i stąd zalecenie pieluszkowania. Miałam się umówić do tego ortopedy z Wrzeszcza ale dla mnie bez samochodu to trochę wyprawa samej jechać zkm a przede wszystkim SKM i dlatego jeszcze się nie umówiłam.
 
Do góry