reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nawet nie zwróciłam uwagi, teraz sprawdziłam pieczątkę, faktycznie położna. Pielęgniarki nie było, ale właśnie jak marand pisze, one raczej nie przyjeżdżają,kiedyś mi tłumaczyła, że to nie jest dla nich pilne. U nas pewnie nie będzie bo już przy zapisywaniu młodego do przychodni narzekała, że tak daleko mieszkamy. W sumie u żadnej ze znanych mi młodych mam (nawet mieszkających bliżej) nie odwiedzają pielęgniarki tylko właśnie położne.
 
reklama
Lucalew, może masz po prostu lepsza przychodnie, która spełnia przepisy. Pielęgniarki mają więcej czasu. Moje niektore znajome z innych dalszych przychodni nie miały nawet wizyty położnych. Jak będę u lekarza to zapytam z ciekawości jak to wygląda u nas.
 
Mamusie księżniczek! W lidlu cudne sukieneczki [emoji7]
ImageUploadedByForum BabyBoom1446460409.380350.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446460409.380350.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446460409.380350.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry