reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

ok Zuzzi zamówiłam co to będzie co to będzie ... zrobiłam też spore zamówienie z ezebra i jestem dziś bankrut :/ a na dodatek jeszcze mi zostały znicze to kupienia :)
 
reklama
Hej

Jakos przezylam wczorajszy wieczor. U maji w przedszkolu byla inpreza heloween i oczywiscie jak Hugo caly czas grzeczny i nie placze to akurat wczoraj przed wyjsciem z domu urzadzil koncert. W koncu go uspokoilam to znowu zaczal jak go do auta wsadzilam. Cala droge do przedszkola plakal. Na inprezue caly czas musialam go miec na rekach co go probowalam odlozyc do wozka to placz od razu. Ale na szczescie po ok godzinie zasnal i moglam cos zjesc i pogadac w spokoju z rodzicami.
Wrocilismy do domu ok 20.30 wiec juz dzieci nie kapalam tylko pizamy i od razu do lozka.

Lunera inhalacje mamy w aerozolu ventolin i budesonida. Dwa piski 4x dziennie i po sprawie chociaz i tak czasem protestuje
Nebulizacje robilam z soli fizjologicznej ale na zapal oskrzeli to juz nie pomoze. Zreszta to trzeba 2-3 razy dziennie przez ok 10 min i jakos zapominam a w sumie powinnam mu robic jak tylko czuje ze inaczej oddycha bo moze wtedy nie zeszloby nizej.
A ty nebulizacje robisz? Z czego?

Blerka a czym sie objawia to wzmozone napiecie?

Zuzi ciekawie wyglada ta twoja dieta[emoji3]
 
Cina,
ja się zorientowałam po tym, że jak Go położyłam na brzuszku to widać było, że prawa strona jest jakby spięta. Nie wiedziałam, że to wzmożone napiecie ale widać było, że coś jest nie tak. Często też dzieci z tym napięciem mają ściśnięte rączki w piąstki, trudno je ubrać, słabiej trzymają główkę.
Podobno to przez trudny poród.
 
Lunera głowa dalej boli ale nie cały czas są to takie napięcia co jakiś czas w poniedziałek idę umówić się do neurologa.
Dziś mam dobrą wiadomość pytałam rehabilitantke co jest naszej małej powiedziała że nic ...
Tylko z racji tego że jest wczesniakiem i miała problemy przy porodzie chcą ją nauczyć dobrze się rozwijać:)
Oczywiście nie rozwija się źle tylko tu chodzi o ta różnicę 6tygodni trochę napina barki ale po za tym wszystko ok :)
 
Wzmożonego napięcia nie ma pokazując nam ze gdy leży na boku nie wygina się mocno do tyłu i nie zaciska stópek .
Dalej bd chodzić co piątek żeby była pod kontrolą i tak do około roku :)
Nawet na muzykoterapi była dziś grzeczna i się uśmiechała:p
 
reklama
Do góry