reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Możemy się spotkać, pewnie:)
Ja mam w pamięci, jak w poprzednich latach moja siostra ledwo weszła z wózkiem do autobusu. Tym razem miałybyśmy 2 wózki i troje małych dzieci, więc stwierdziłyśmy, że w ten weekend sobie darujemy, może za tydzień. Trochę szkoda, bo też lubię ten klimat i lampki.
 
reklama
DSC_0616.jpgDSC_0638.jpg

byliśmy dziś na zbieraniu slodkosci halowweenowych :p
dziecie nazbieraly tyle ze teraz będą wszyscy sluchac jak mamusia się odchudza :p:p "tatusiu, dla czego papierki od cukierkow tak szeleszczą ? ... zebysmy słyszeli jak mamusia się odchudza "

powinno im na caly rok starczyc hahaha :p z moja pomocą pewnie krócej.

wczoraj tez haloweenowo .. u nas w parku co roku robia takie krociotkie występy w całym parku .. rozne duchy i inne strachy. chłopcom się podobalo- byliśmy pierwszy raz.

Alicja od 3 dni nie miała kolki wieczorem !!! juhuu!!! można już jezdzic autem i grzesnie lezy bądź spi w foteliku..do tej pory po kilku sekundach w foteliku po 16-17 darla się tak ze az się sina robila,,, musiałam ja wyciągac bo się az dusila.. także nie jezdzilismy wieczorami autem.
 

Załączniki

  • DSC_0616.jpg
    DSC_0616.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC_0638.jpg
    DSC_0638.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 65
Akuku ale fajna niunia juz z niej :) haha z tym odchudzaniem dobreee :D u mnie moj mi zaczyna pomału nadmieniac ze sie "zmieniłam" Eh.. Noi ciesze sie ze kolki minęły i mozna sie poruszać przynajmniej teraz bez problemu..

U nas tez halloweenowo było..
Z tata zdjęcie ma :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1446397362.105010.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1446397499.847540.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446397362.105010.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446397362.105010.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 61
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446397499.847540.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446397499.847540.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 62
A my Halloween nie obchodzimy.. Mimo mieszkania prawie 10 lat w Uk jakoś to i tak mi nie odpowiada, taka obojętna na to jestem, nie brałam nigdy w tym udziału mimo tego że tutaj praktycznie każdy obchodzi.. Ale jak dzieciaczki pójdą do szkoły to pewnie się to zmieni
 
reklama
Do góry