reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej!

Lunera,
próbuję ogarnąć lekarzy, przychodnie, skierowania i rehabilitację.
Byliśmy w przychodni po skierowania i była inna pediatra i od razu zauważyła wzmożone napięcie i się zdziwiła,że inni lekarze nie zauważyli. No i powiedziała, że i tak szybko się zorientowałam...Nie zmniejszyło to moich wyrzutów sumienia.
Skierowanie dostaliśmy na cito... bo uprzedzili mnie w przychodni rehabilitacyjnej, że z innym nas nie przyjmą bo nie ma miejsc. Oczywiście jak chcesz iść prywatnie to z dnia na dzień mozna sie umówić i miejsca są zawsze. Niestety lekarz, który decyduje o rodzaju i wymiarze rehabiitacji jest dopiero 20 listopada, czyli rehabilitacja od grudnia. Nie zamierzam czekać miesiąc więc będziemy chodzić prywatnie chociaż 2 razy w tygodniu. Nie chce mi się komentować tego systemu...
Neurolog. Jest tylko jeden w moim wspaniałym mieście i jest na zwolnieniu do końca roku. Także szukam prywatnie...
 
reklama
Kasietta świetnie, że z nóżkami lepiej![emoji4]
Akuku poproszę zdjęcie przebranej Ali [emoji4]
Lunera, gotuję tylko dla siebie, a m robi sobie obiad na dwa dni. Czasem ja coś zrobię, ale radzi sobie o nie wymaga tego ode mnie. Dziś na śniadanie były kanapki z pastą z jajek, tuńczyka w sosie własnym, musztardy, jogurtu i ze szczypiorkiem. Wyszło bardzo smaczne. Na obiad wczoraj ImageUploadedByForum BabyBoom1446198541.000785.jpg było smaczne. Dziś będzie ImageUploadedByForum BabyBoom1446198648.461798.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446198541.000785.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446198541.000785.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446198648.461798.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446198648.461798.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 50
Zuzzi, brzmi smacznie. Ja brazowy ryz zaczelam kupowac w ciazy. Tylko straasznie dlugo sie gotowalo, na pewno wiecej niz 30 min.
Blerka, niestety tak jest z nasza sluzba zdrowia, rece mozna zalamac... Pamietam, jak dostalismy skierowanie do okulisty i neurologa z najstarszym jak sie urodzil. Do CZD. Akurat wakacje byly, to sie dowiedzialam, ze tylko wczesniaki przyjmuja bo lekarze na urlopach... Wiec tez prywatnie musielismy chodzic. Rehabilitacje robilismy prywatnie (obnizone napiecie obreczy barkowej i lekka asymetria), mielismy kilka wizyt domowych fizjo i potem juz sama cwiczylam.
 
Blerka ah z tym prywatnie.. Dziwne ze jak zapłacisz to sie wszędzie miejsce znajdzie :/ szkoda ze to co sie należy niestety nie jest dostępne :/ Z rehabilitacja tak jak piszesz chociaż przez chwile prywatnie do czasu az sie uda załatwić.. A ile prywatnie wam wyjdzie za wizyte u rehabilitanta duzo ?

Marand wazne ze niepokojących objawów żadnych nie ma i oby tak pozostało. O to moj cie goni bo ma 6200 :p

Kasietta ładna nocka ładna... Oby wam pospala tez i w "wychodne" :D U mnie usnął o tej 11 i wlasnie sie karmilisny o 5 i odleciał juz znowu Eh kładę sie dalej :)

Zuzzi te obiady to nie takie zle :) nie wiem czemu ale mi dieta sie kojarzy z jogurtem naturalnym i kasza tylko.. Jakies dziwne mam skojarzenia.. Ja od czasu ciazy tylko brązowy ryż, i ogólnie tez sporo w gotowaniu wtedy zmieniłam odkrywając nowe smaki.. Fakt niestety z 30 min sie gotuje ale moj uwielbia ryż i jak cos robię typu ryba albo jakis kurczak nawet samazony to on by tylko ryż jadł :D to o tak twój sobie super radzi jak on dla siebie gotuje i ty możesz spokojnie sobie prepisy z diety stosować, dobry ten maz dobry :)
 
Bunia to, że gotuje (i to świetnie) to faktycznie jedna z jego zalet [emoji4] Dietę polecam, no smaczna, tania, dania szybkie i łatwe. Wygląda też na to, że działa. Super jest to, że są różne lekkie desery jak koktajl lub placki owsiane z jabłkiem lub bananem.
 
Zuzzi z jakiej strony to brałaś bo mi umknęło, a też muszę się zabrać za siebie. Plus że m na ścisłej diecie a widzę że niektóre przepisy mogą i jemu spasować, bo mam już dość gotowanego kurczaka i klopsów z wody :/
 
Kasietta dobre wieści. Odrazu człowiekowi lepiej jak widać efekty pracy.

Dzięki dziewczyny trochę się uspokoilam. On wcześniej jak był bardzo malutki to robił po każdym karmieniu później różnie a teraz jak pisałam nagle zaczął po każdym karmieniu lub w trakcie i to przelewanie w brzuszku.
 
Marand w nocy zrobił jedna praktycznie jak twaróg ale nad ranem też jedną już luźna no i niedawno też luźna była ale nie były te ostatnie już zielone. Temperatury nie ma i cieszy się cały czas. Dałam mu wodę z cukrem żeby się czasem nie odwodnil.
Super ze szczepienie udane. A wagowo też chyba dobrze.
 
reklama
Do góry