reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Love o rotateq mowisz?

Tak czy inaczej jutro dopiero pierwsze szczepienie podstawowe a wlasnie teraz ma 12 tyg. Wiec dodatkowe podam gdzies dopiero w 15 tyg. Popytam jeszcze o ten rotareq. Wolalabym zaszczepic bo Maja szczepiona i lekko jelitowki przechodzila moze dzieki szczepionce
 
Lilija- możesz pójść na l4 w trakcie odbierania zaległego. Ja zaszłam w ciążę właśnie jak Ala miała 11 mies o różnica wieku teraz to 20 mies między dziećmi. Łatwo nie jest ale na pewno wesoło :-)

Panikara - tule!
 
Ja szczepiłam z dodatkowych na rota, Marta nie miała bo przez niski Apgar długo czekaliśmy na neurologa i minął czas szczepienia. Przez to koszmarnie przechodzi jelitówki, łącznie z wizytami na IP po kroplówki. Teraz się nie zastanawiałam długo.
Z tą różnicą wieku to myślę że wszystko ma swoje plusy i minusy. Marta jest duża i fajnie jej można wytłumaczyć jak coś chce żeby poczekała bo właśnie karmię lub przebieram. Jak muszę coś zrobić w kuchni to zerknie na małego, pobuja go itp. Ja mam dwóch braci, jeden rok młodszy a drugi właśnie 5 lat i lepiej się dogaduję z tym 5 lat młodszym więc nie ma reguły. Mimo wszystko my też staraliśmy się o drugie po 1,5 roku żeby była mała różnica, ale nie wychodziło i jest jak jest ale jestem zadowolona. Mała do południa w przedszkolu i jest luz.
 
Wróciłam ze szczepień. Zaszczepiłam 5w1 i Rota. wyszło mnie 470zł. Rota wybrałam 2 dawki. Pierwsza jak pisze Lunera do 12 tygodnia, a kolejna do za 6 tygodni. Love ciąża w UK straszna ale plus za szczepienia ;).

Lucere jak sie uda to tak właśnie zrobie. Fajnie aby dzieciaki były w podobnym wieku i razem sie wychowywały

Napisze wam później co mam w ulotce, teraz mały woła .... :)
 
reklama
Lilija ja też u mnie w jednostce nie powinnam mieć problemu z dalszą pracą, ale mam już dość i wypisuję się z tego bagna.
Ja szczepiłam 6w1 i rota. Pneumokoki i meningokoki później. Nie zaobserwowałam żadnych reakcji u Olka.
 
Do góry