reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Rota. Zaszczepimy w 11 tyg (do 12 musi być 1wsza dawka).
Ja dziele szczepionki na kilka wizyt.

Polecam mała różnice wieku :-) mozna tez jak starsze jest gotowe bywać w klubiku/żłobku/przedszkolu na kilka h dziennie. U nas pierwsze 9 mcy byli razem
 
My nic z dodatkowych nie bierzemy. A we srode na pierwsza dawke 5w1 i juz sie troche boje. Chyba ze starszak sie calkiem rozlozy to znow nam sie przesunie
 
Dzieki za odp. Pytam bo wiem co ze soba niesie każda szczepionka, ale niestety finansowo nie jestem w stanie szczepić na wszystko jak to zrobiła Love.

Zapytam co i jak i jeśli nie zbankrutuje to rota i pneumo
 
Ja szczepie jutro ale narazie podstawowymi. I za 3 tyg bede szczepic dodatkowe o ile mlody bedzie zdrowy. Mi tak doradzil pediatra. Zebym nie szczepila wszystkich razem.

Lunera mi pediatra nic nie mowil ze na rota do 12 tyg pierwsza dawka. Mowil ze nic sie nie stanie jak zaszczepie troche pozniej. U nas obsuwa ze szczepieniem podstawowym przez to ze Hugo wiecznie byl chory albo podziebiony. Wiec bedzie tez obsuwa i z rota i z prevenarem.
 
Lunera tak teraz czytam o tym rotateq na rotawirusy i posze ze do 12 tygodnia zycia. Kurcze... Czyli moze byc za pozno. Pogadam jeszcze z pediatra w przyszlym tygodniu jak bede szla z Maja.
 
Cinamona u mnie w.ulotce pisze ze dwie dawki do 24 tygodnia muszą być podane i conajmniej 4 tygodnie przerwy między jedną a drugą nic nie pisze ze pierwsza musi być do 12 tygodnia
 
reklama
Do góry