reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucynko ja nie miałam robionego usg główki w szpitalu. Moja lekarka je zleciła dopiero w poradni. Dodam że u nas na pierwszej wizycie wszystkie dzieci dostają na dzień dobry skierowanie na usg głowy, brzucha i bioderek. Jeśli dobrze się doczytuję na recepcie to te kropelki to debridat ale nabazgrane to strasznie więc nie jestem pewna. Na razie mam nie realizować recepty i zobaczyć czy mleko pomoże.
Aciikowa a nie zastanawiałaś się nad nefrologią w Katowicach Ligocie w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka? Zdrówka dla Leona i całusy dla Ciebie bo wiem że nerwy są pewnie ogromne.
 
reklama
tak Lunerka, kamień z serca. Mimo wszystko jest mi strasznie przykro, bo gdybym wiedziała, że takie mogą być konsekwencje to przemyslałabym dwa razy tą cesarkę. Wszyscy mówią że to szok dla dziecka, ale nie mówią jaki szok :/ kurcze wylew to słowo paralizator mimo wszystko.
 
Panikara jest tu kilka mam, które tam były i stanowczo odradzają. Oddział brudny, zimno, z lekarzami różnie bywa, a tutaj przytulnie, czysto, ciepło, sympatyczne pielęgniarki i podobno lepiej wykwalifikowani lekarze.

Panikara wiedziałam że wszystko będzie dobrze z malutkim! Mówiłam! :)
 
Odnośnie higieny to chyba przez ten szpital tak się nauczyłam że głównie po zmianie pieluszki nie ważne czy siku czy kupka to zawsze myjemy ręce a jak jest kupka to zawsze w specjalny woreczek na pieluchy wkładamy i wrzucamy do pojemnika na zużyte pieluchy. No i jakoś nie zależnie czy ubrudzi ubranko czy nie praktycznie codziennie max 2 dni zmieniam mu ubranko jak było czyste.

Fioleczka o kurcze współczuję i duzoooo zdrowka życzę. Woda z cytryna i miodem. Mleko z miodem i czosnkiem czy syrop z cebuli i miodu powinno pomóc. Na noc przy łóżku na talerzyku przy głowie połóż zgnieciony czosnek lub pokrojoną na pół cebulę. Trzymam mocno kciuki żebyś się wykurowala.

Anciikowa o kurcze no to przykre że jeszcze raz będzie Leonek kłuty :-( Wiem ze to moze nie najlepsze pocieszenie ale wiesz dobrze ze Wam te badania robią i że wyszło chociaż wiadomo że źle że coś ma nie tak. Tule Was mocno i trzymam kciuki żeby już było dobrze.
 
reklama
Do góry