reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
love moj pediatra mowi ze ma czas ale dala mi skierowanie do psychologa, sluch u nas dzieci maja badany po porodzie i jest ok, rozumie wszystko ale nie mowi nawet tata i mama tez nie, tylko jak robia rozne zwierzeta, i takie drobne niepotrzbne slowa typu, haaa, iiiii (znaczy chodz), itp
 
Ewelinka u nas po porodzie tez badają ale to nie daje żadnej gwarancji, mi mówili że to może się zmienić, Że wtedy było ok to nie znaczy ze teraz jest.

Mój też nie mówi ani mama ani tata
 
Dziewczyny mój chrzesniak zaczął mówić jak miał 4 lata. Bratowa też się martwila bo na wszystko pokazywał aaaa tylko czasem coś mu się wymksnelo tak jakby się bał swojego głosu. Nauczył się mówić w sumie przy swoim młodszym bracie. Lekarze dawali mu jeszcze czas co prawda nie pamiętam dokładnie do kiedy ale wszyscy się martwilismy.
 
reklama
Do góry