reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Moja siatka
 

Załączniki

  • 1443184820974.jpg
    1443184820974.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 39
reklama
To co mam powiedzieć jak mój młody przez 1 mies przytyl 1,5 kg? W tych statkach dla dzieci kp co wrzucalyscie jest poza skala.. W tych tradycyjnych na górnej granicy..
Trochę mnie to martwi. Lekarz mówił że wszystko ok.
 
Cina tylko że Hugo dwa razy starszy od Leona hahaha :D

Blerka słuchaj dr Agaty vel Akuku nie jakichś śmiesznych pediatrow! :D

I znowu ciśnie mi się na usta "Leony tak majo!" ;) Nasi chłopcy będą forumową potęgą Blerka! Mój Leo jutro kończy 5 tydzień co oznacza że w 5tyg przybrał 1,3kg! Waga urodzeniowa 3830g a dziś 5120g! Szok! Poza tym brzuszek miękki, to co mi się wydawało zapchanym głęboko noskiem to się okazało sapką, pleśniawki nie są plesniawkami tylko gruczołami, pleśniawek nie mamy :) Jednym słowem okaz zdrowia ten nasz Leo, tylko przybrał w miesiąc tyle, ile powinien przybrać w 2 miesiące! :O
 
reklama
Do góry