reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku - mi kazali przejść na mm bo:
1. za dużo przybrał
2, ma kolki
3, zielone kupy
4. ból brzuszka
5. nie śpi w dzień
6. chce być ciągle noszony

Pediatrzy to chyba za to kase dostaja jak ktos zrezygnuje z kp na rzecz mm
 
reklama
Akuku - mi kazali przejść na mm bo:
1. za dużo przybrał
2, ma kolki
3, zielone kupy
4. ból brzuszka
5. nie śpi w dzień
6. chce być ciągle noszony

Pediatrzy to chyba za to kase dostaja jak ktos zrezygnuje z kp na rzecz mm

A matuchno co za bzdury... Powinno się za coś takiego dyplomy odbierać :(
 
Moje dziecko z dnia na dzień coraz bardziej mnie zadziwia dziś odkrył że ma paluszki i rączki i dał mi się spokojnie wykąpać i ubrać. Pierwszy raz wzielam go ze sobą do łazienki. Włożyłem go do bujaczka a on grzecznie sobie lezal i się cieszył a potem już w pokoju sam zasnal a i bujaczku nie mamy wibracji. Teraz co prawda cyckujemy ale tak mnie zaskoczył że szok :-)
 

Załączniki

  • 1443179386611.jpg
    1443179386611.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 50
  • 1443179403945.jpg
    1443179403945.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 46
Love wczoraj wyslalam zaproszenie to moze juz mnie przyjeli.. nie bylam na fb dzisisiaj.


Blerka ja sie smieje ze dostaja turnusy wakacyjne za ilosc sprzedanego mm w aptece obok ptzychodni buhaha.

Sann musze sobie sciagnac ta aplikacje.

Lucalew kochany ten Twoj Michas ;)
 
reklama
Lucalew to u nas od dwóch dni podobnie. Odkąd skończył się skok rozwojowy [emoji122] Coraz lepiej wychodzi nam też ustalenie porządku dnia. Od dwóch dni wstajemy ok 8. Młody jeszcze chwilę leży sam w łóżku, a wtedy ja się myję. Jak zaczyna jęczeć to wsadzam go do wózka i wiozę do kuchni gdzie robię i jem śniadanie. Później oglądamy chwilę tv i za parę minut cyc. Ok 11 robimy wspólną 2 godzinną drzemkę. Wieczór też wychodzi nam w miarę. Jak nie udaje się uśpić go cycem to o 20 kąpiel i wtedy o 21 najczęściej śpi do 23-24.
Truję Wam o tym bo jestem zadowolona i dumna z postępu [emoji122][emoji4][emoji122]
 
Do góry