reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hahaha blerka to tez!
Jeżu jakie baby sa głupie nie? Jak nie spi to złe, jak spi to jeszcze gorzej ;) zastrzelcie mnie.
 
reklama
Ja sie wlasnie
Wykapalam, posprzątałam dom, zmieniłam pościel dla
Teściów bo dziś przyjeżdzają, wysprzątana i zmylam w kuchni wszystko po wczorajszych gościach, dwie pralki wyorane i rozwieszone.... 2h muszę wyjeżdżać ;) a mynia spi. [emoji15][emoji15][emoji15][emoji16][emoji16][emoji16]
 
karmie i piersia i mm, maly sie denerwuje jak pije duzo z piersi mimo, ze pokarm jest. poszlam na latwizne i teraz jak ma sie meczyc z cycem to woli ponarzeac
 
Blerka, musialam[emoji16][emoji16][emoji16]moja wrodzona zlosliwosc mi nie pozwolila siedziec cicho [emoji48][emoji48]
 
Właśnie aż się zdziwiłam ile dziś postów od rana a to anney wróciła :-)

Podziwiam matki co siedzą z dwójką dzieci rok po roku... Szacun!

Moi rodzice polecieli do pl, 3 dni jestem z dziećmi sama i moje nerwy są wystawiane na próbę. Od środy tesciowie będą :-)
 
No i dupa blada...
Karmimy się z nakładką chyba mała już się przyzwyczaila no trudno bd karmić dopóki będę mogła w razie wypadku mam mm więc będę miała czym poratowac chociaż nie planuje i nie chce jej go dawać.

Anney to ci dobrze hihi :-*
Ja nie powiem bo też nie narzekam czasem zdarza się że trzeba dłużej się pomeczyc ale ogólnie to Lenka zasypia po cycu na dwie godziny znowu cyc i spanie :-)
 
reklama
Do góry