reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann ja też karmie przez nakładki bo mam płaskie brodawki czasem uda się bez ale i tak zacząć muszę w nakładce. Położna laktacyjna tak mi mówiła żeby podczas karmienia ściągnąć nakładkę ale ja rzadko to robię. Czytałam że niektóre mamusie kilka miesięcy karmia w nakładkach. I jak nie uda się bez to będę w nakładkach bo bardzo chce karmić piersią. Możliwe że nasze dzieci przyzwyczaily się ale ja i tak się ciesz że chociaż tak się udało :-) A mm też mam w razie draki ale cieszę się że nie muszę dawać.
Mój śpi już 2h więc od pukac coś zdążyłam zrobić. Pije kawę i chciałam wyjść na spacer ale zaczęło padać :-(
W weekend byliśmy pierwszy raz poza domem i nie było źle to tzn nocka słaba bo co 2h pobudka ale w dzień już lepiej i wczoraj nawet 4h ładnie spał. Byliśmy w lesie i wróciłam do domu z siatka grzybów :-)
 
reklama
Blerka,
ja myślę, że taka Lola czy Lenka to równowagę we wszechświecie zaburząją tym swoim długim spaniem. Ilości snu jest taka sama i takie małe królewny Leonowi jego sen zabierają. Kto to widział 13 godzin :szok::szok::szok:!!! Musisz poważnie jak matka z matką porozmawiać, bo tak dalej być nie może!
 
Blerka lepiej bym tego z kopnięciem nie ujęła :D
Strasznie długie przerwy Ci królewicz robi! A grzeczny chociaż? Bo mój po 10minutach spokojnego leżenia zacząłby marudzić a zaraz po tym wydzierać się w niebogłosy.
 
Lunera - staram się jedną... czasem zdarzają się dwie ;)
Ancikowa - jak to Leon. Maks 15 minut w łóżeczku, a później rączki ;) muszę coś wykombinować bo plecy mi siadają. a jak Ci się sprawdza nosidło??
 
A u nas oto taka sytuacja: młody na brzuszku, zasnął na sofie zapatrzony w zeberkę. 5 min temu się przebudził, włożył piąstkę do buzi i się na mnie patrzy jak piszę. I chyba znowu zasypia...
Jak jesteśmy sami to jest luz, nigdzie się nie spieszymy. Ale popołudnia czuwa prawie cały czas, nie chce przegapić chyba żadnej zabawy z braćmi :-)
 
reklama
Blerka nie bardzo kiedy mam je wypróbować, bo raczej nie zdarza się, żeby mały nie spał i był w dobrym humorze :( zawsze albo głodny, albo po prostu chce pocycać, albo niewyspany, albo nie wiem co. Tak czy siak zaraz po jego obudzeniu walczymy o kolejne spanie, a kiedy tak walczymy to on bardzo rozeźlony jest, że usnąć nie może i wtedy nosidło to baaardzo zły pomysł :(

Lunera ja piję 1-2 kawki 3w1 także to się chyba nie liczy ;) na normalną zupełnie nie mam ochoty ;)

Gorączka chyba nareszcie minęła razem ze wszystkimi innymi objawami.

Dołączam do grupy mamuś, które mają wrażenie, że mają mało pokarmu. My co prawda często się karmimy, ale w nocy tylko ze dwa - trzy razy a rano nie mam specjalnie pełnych piersi...a mam porównanie bo przy pierwszym synku jak się w nocy budzilam do karmienia to mały się dlawil, a jak puścił pierś to siurałam mlekiem po suficie! Czy moje niejedzenie może mieć wpływ na ilość pokarmu? Kurcze jem maksymalnie raz dziennie i to tyle co nic...nie potrafię w siebie wmusic ale też nie chciałabym stracić pokarmu... :(

Akuku? wiesz coś może na ten temat?
 
Do góry