reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cinamona zdrówka dla Hugo![emoji8]
Amor w naszym leżaczku wyczerpała się bateria ze dwa tygodnie temu więc mamy małe doświadczenie, ale nie widzę nic złego w półgodzinnej drzemce.
Anney gdzie byłaś?? [emoji4]
Jlnx to normalka, że dzieci są aniołkami przy znajomych [emoji16] Mało tego! Mój jest też aniołkiem gdy tata wraca z pracy. A później mąż się dziwi czemu ja taka zmęczona i rozdrażniona chodzę [emoji6]
 
Moja mynia bujaczka nie lubi.
Zuzzi, a gdzie mine nie bylo haha

Moja mynka obraca sie z brzuszka na plecy juz długo,
Uśmiechu piekne ale
Oszczędne: czyt: muszę byc wyspana, najedzona i w świetnym humorze. Ale sa cudne.
Główkę trzyma pieknie, alemam wrażenie, ze najsłabiej najniżej z mojej calej trójki dzieci.

Teraz was wkurE ;) spi dalej bak spaal. Usabilizowane godziny mamy. 24-6 tu jedzenie na śpiocha o 6 i od 6-11 spi dalej ;) potem 3 karmienia co godzinę, z poldrzemkamimpomkedzy i mizianiem obowiązkowym przez mamę, jak juz nabombana 3dawka idzie spać na kolejne 3-5h ;) (tu jeździmy do szkoły po
Chłopców i spi mimo przenoszenia haha) budzi sie ok -7.30-18, wtedy ma kilka godzin aktywności intensywnej, od 22 juz okres miziania i przytulania, zeby o 24 zacząć rytuał ba nowo.

Ja sie oczywiscie doszukuje juz jakiegoś zmniejszonego napięcia przez to spanie ;)


Mleka mamy morze, skok rozwojowy 3dniowy był z cyckaniem co piec minut, co w konsekwencji doprowadziło do zastojów i cycków ze szklanego ekranu programów okolopolnocnych ;) ale juz jest znow stabilizacja.
Wczoraj jedyny i pierwszy raz kupy nie mogła
Zrobić i sie prężyła.



Aaaaa wlasnie! Ona gada przez sen!
Na jakaś godzinę przed rozbudzeniem sie sa kwękania, gadanie, ruszanie sie, baczenie haha
 
Anney ale Ci booosko.. ja Ci dam napiecie ! Moqilam Ci ze moj emil spal i jadl do 3-4 miesoaca ! Pousmiechal sie i zasypial byl okres ze jadl cp rowno 4 godziny i nie bylo mowy czesciej.. i przesypial noce wiwc jadl stosunkowo malo.. ale przybieral ladnie wiec sie nie martwilam.

Moja Ala uwielbia bujaczek. Wsadze ja wlacze bujanie melodyjki .. rozglasa sie i zasypia... no chyba ze baki mecza to tylko raczki ..czesta zmia a pozycji i kolysanie.

My mamy bujaczek z prawie plaska pozycja i nawet 3 godziny spi ;)

Ja w nocy taki zastoj puersi mialam ze masakra.. przystawialam ale w kilku pozychach zeby oproznila.. a rano jeszcze odciagalam.
 
No moja tez. Chlopcy nie robili yak wiec sie zdziwilam Hal zobaczylam ja W taking pozach ;)

Powodzenia dziewczyny na szczepieniach!
 
reklama
Anney babo ty!!! Tesnilysmy za toba !!![emoji8]
Zazdrosc mnie zrzera za te przespane noce[emoji12]

Hugo ma zapalenie oskrzeli[emoji20]
Dostal aerozol wziewny i juz pierwsza dawke dalam.
Lekarz na ip mowil ze mam sie nie przejmowac, ze gorzej bedzie jak w wieku 14 lat pojdzie na impreze a ja bede na sofie cala noc czatowac.
Tak czy inaczej jutro mamy wizyte u naszego pediatry
 
Do góry