reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sypanki pijcie a nie rozpuszczalne! To sam stf.

Ja pije dwie dziennie.nadmienie z newsow zielarskich, ze kawa naturalna mielona, dobrej jakości ma właściwością przeciwniwotworowe , głownie piersi.
 
reklama
Anciikowa ja jem też źle bo nieregularne i np śniadanie najszybciej o 11 a często o 1 dopiero ale to tylko dlatego że nie mam jak bo młody na cycku. Jak nie będziesz jeść co jeszcze nie daj Boże zachorujesz no i laktacje też to nie poprawi.
 
Ja kawy nie piję, może kiedyś na deser się napiję, ale ja w ogóle rzadko mam ochotę na kawę, może z 5 razy przez całą ciążę piłam. W bujaczku ona nigdy nie usypia, czasem tylko posiedzi z 15-20 minut zanim będzie miała dość.
Kaja nadrabia spokojny weekend: od rana jak wstałyśmy po 8, to prawie do 10 ją karmiłam, potem chwila przerwy i znów przez prawie cały mecz, przyszedł W po 13, to chociaż mogłam wziąć prysznic i nastawić pranie, a oni w końcu zasnęli na trochę razem na fotelu i teraz znów je. Zaczęło się też pakowanie rączki do buzi, prawie zawsze jak nie je. Próbowałam jej smoczek podłożyć, owszem, ssie go, ale tylko jak jej trzymam i wcale jej to nie usypia.
 
Anney synu marnotrwany wróciłaś :) aż zaniemówiłam jak tyle nowych zakładek zobaczyłam, ale tajemnica rozwiana :)
Zuza u nas jest dokładnie tak samo, ledwo co mu się ulewało do tej pory a teraz to czasem po karmieniu syn do przebrania, mama do przebrania i pielucha tetrowa którą można wykręcać :/
Ja jestem fanką kawy parzonej polecam lavazza oualita oro wg mnie jest delikatniejsza niż inne kawy, ale to też kwestia gustu i przyzwyczajenia :) co do koleżanek to ja się śmieję do mojego m że jak Marta zacznie koleżanki przyprowadzać to oboje z Szymkiem będą podziwiali, tyle mu zostało ;)

Dziś noc u nas średnia bo królewicz spał od 19 do 1 i to by było na tyle. Jeszcze ostatnio odkrył że najfajniej jest jak mama buja na rękach i na dodatek śpiewa, więc skończyło się że chodziłam po kuchni i śpiewałam w nocy (stare czasy się przypominają choć wtedy nie śpiewałam z dzieckiem na rękach :p). Już mi się repertuar kończy :/ my też chrzcimy niedługo a konkretnie 3 października, równorzędnie z naszą 6 rocznicą ślubu :) Sukienki nowej nie kupuję mam zamiar wykorzystać to co wisi w szafie, ale komplet dla bąbla jakiś odświętny muszę kupić. Jeszcze na dodatek 27 września przychodzi ekipa ocieplać i tynkować dom i nie wiem czy nie przeniesiemy się do mamy na kilka dni :/
 
reklama
Panikara,
Dzięki za podpowiedź, właśnie miałam pytać co polecacie z sypanych. A jak parzysz?
Ja mielona w pracy piłam, w ciąży odstawilam kompletnie bo mnie odrzuciło. Az do tych upałów, wtedy przyszła ochota na mrożona. A teraz juz normalnie mam ochotę na kawę, ale tylko ja pije, wiec ekspresu nie warto kupować.

Martuszka,
Odnośnie tych wodnistych, to mój najstarszy tak miał. Az zaczął stałe pokarmy jest, dopiero wtedy cos sie pojawiło, bo inaczej to sama woda albo śluz na dokładkę.

Anciikowa,
Nie wiem czy na laktacje ma wpływ bezpośredni, ale na twój stan i owszem. Ta gorączka ostatnio, niewyspanie i osłabienie organizmu, i dodatkowo obciążenie karmieniem... Nie brzmi to najlepiej.
 
Do góry