reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja na brzuszku tez klade. Moj wogole lubi spac na brzuchu. Prawie kazda popludniowa dluga drzemka jest na brzuszku. W nocy czasem jak spi z nami to tez go klade na brzuszku i tak spi. Jemu chyba to jakos pomaga na ten bol.
 
reklama
Na wymuszenie kupki u naszego działa podkurczanie mu nóżek lub branie na remię z podkurczonymi nóżkami.

Nasz robi kupki bardzo rzadkie, czasami tak wodniste, że to kupki nie przypomina.

Blerka a może jesz w ciągu dnia coś co powoduje zaparcia? Przeanalizuj co zjadłaś. Spisuj sobie np na kartce codziennie
 
Zuzzi u mnie mały też od 2 dni wciąż na cycku , bo pić mu się chce, sytuacja sie poprawia pod wieczór jak sie chłodniej robi :)
Jeśli chodzi o wysypke to polecam Oliatum! Jak nie odniesie pożądanych skutków to kup ziele ostrożenia.

Cinamona, zuzzi, bo wielu chłopców niemowlaków nie lubi byc kąpanym na golasa :) Serio :D . Tetrowka u mnie tez działa za każdym razem :). Temperatura 36 stopni.

Na hemoroidy kupiłam prokto glevonal - miałam jednego i juz nie mam .
 
Dziewczyny czy wasze dzieci też tak często kichają? Połozna mi mówiła że dziecko oczyszcza tak drogi oddechowe ale dzis Szymek bardzo dużo kicha. Teraz wydaje mi się że ma lekki katar bo słychać go jak oddycha przez nosek ...
 
Tak. Kicha parę razy dziennie. Mi też mówiono, że to normalne. Jak oddycha przez nos to przecież dobrze
jakby przez buzię to znaczyłoby, że mu coś tam siedzi.
 
Melduję ze u nas nic nowego, ktg ok mały jeszcze dość aktywny no i chyba jeszcze się do nas nie wybiera. Jak nic się nie rozkręci to w piątek idziemy do szpitala. Przede mną ciężka noc bo duszno strasznie
 
Panikara a moze to co slyszysz to tzw sapka ?
Moja Ala tez duzo kicha :)

Suwina ah te dzieciaczki uparte ! Uff przynajmniej wiesz ze najdalej w piatek beda wywolywac.

Pupui jak po masowanku??
 
Panikara dzieciako takie male tylko przez nos oddychaja. Mozliwe ze cos ma w nosku i dlatego tak kicha bo oczyszcza sobie nosek.
U nas juz pepuch tak nie krwawi, takze jestem spokojniejsza.
Pieknie dziolchy, bedziemy mialy dzieciaki z 4 miesiecy :D
 
reklama
Ja leże w wannie i czekam.

U położnej rozwarcie na 1 -1.5cm szyjka na dole, nie łatwo było wepchnąć 2 palce ale podobno pożądnie wymasowała. Ja nie czułam nic.
Jak nie urodze to we czwartek powtorka, i jesli rozwarcie na min 3cm to w niedziele do szpitala na przebcie wod, Jesli rozwarcie mniej niż 3cm to tez niedziela ( lub sobota na noc) tylko ze tabletke mi zapakuja...

Od tego czasu łapaly mnie twardnienia brzucha i mini skurcze ale nic regularnego. Wieczorem juz jakby sie rozkrecalo powoli, ale ucichlo. Powoli odchodzi mi krwawy śluz. Nie nakręcam się, bo może to być falszywy alarm...
 
Do góry