reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucere wlasnie ten od mojej sasiadki ma papiery. Ona juz go sprawdzila[emoji3]

Udalo mi sie wsadzic Hugo w ten spiworek otulacz woombie ja plakal. Wcisnelam smoka, potrzaslam nim troche i sie uspokoil. Wiec teraz siedze w pokoju Maji z Hugo tak owinietym i zobaczymy czy bedzie spokojny az Maja zasnie.
 
reklama
U nas dzisiaj aktywny dzień - mój pierwszy maraton rowerowy. Byłam ciekawa, czy to w ogóle się uda, czy W da sobie radę no i chyba ok. Widzę, że jazda naszym samochodem ją świetnie usypia. W czasie drogi odciągnęłam dużo mleka, jeszcze ją przed wyścigiem nakarmiłam i pojechałam. Niestety nie obyło się bez płaczu, a właściwie histerii przez parę minut, ale W sobie jednak poradził i jak przyjechałam, to już razem przysypiali w samochodzie.
U nas dzisiaj jeden raz to po prostu chlusnęła ogromną ilością mleka, ale potem było ok no i wieczorem znów trochę popłakała i ulała, ale to chyba dlatego, że po podróży samochodem strasznie łapczywie jadła. Sytuację dość szybko udało się opanować - zasnęli z W na fotelu. Jednak ja nie jestem z nią sama, to jest o wiele łatwiej. Tak to też czasami muszę z nią chodzić, żeby cokolwiek robić i też czasem mam taki czas, że co chwilę się budzi i chce cyca, a tu okazuje się, że może długo spać. Teraz też śpi od przed 18:30 i już nie wiem, czy budzić ją w końcu na kąpiel, czy darować sobie. W sumie, to teraz ja potrzebuję już opróżnić piersi, więc pewnie tak, czy inaczej niedługo przydałoby się ją nakarmić. Kaja bardzo lubi spać "na żabkę" i właśnie tak teraz śpi. Czasami jest tak, że jak ją kładę na boku, to zaraz jest ryk, a na żabkę zasypia na dłużej.
 
Cinamona - to super :-) dobry osteopata to skarb :-)
My do uspokojenia dużo korzystamy z piłki rehabilitacyjnej, wystarczy poskakac i młody szybko jest spokojny. Z córką czasami skakalismy po 2h bo tylko tak nie płakała,i oczywiście w woombie, bo każde rozrzucenie rączek kończyło się rykiem..

Jinx - podziwiam!

Amor - wg lekarzy kolki trwają min 3h dziennie przez min 3 tyg., 3 razy w tyg. I to można nazwać kolkami wtedy.. Nieukojony płacz na który nic nie pomaga. Jeśli coś pomaga tzn że to nie kolki :-)
 
Ufff mlody w tym spiworku super spokojny[emoji3] Maja zasnela, ja jeszcze na dole ogarnelam, wzielam szybki prysznic i dopiero teraz go wyciagnelam i sobie cyca[emoji3]
Mam nadzieje ze nie bedzie mial teraz ataku placzu i zaraz zasnie


Jinx i jak maraton? Dobrze ze masz taka odskocznie od domowych spraw.

Ja moje czesto klade do spania na brzuszku. Ale albo w dzien w koszu albo w nocy jak spi kolo mnie. W nocy w lozeczku jak jest sam boje sie tak go polozyc.
 
Ja zawijam w otulacz i kładę na boczku. Kurczę teraz trochę mocno go zawinelam i wysoko pod buźka ma materiał. Boje sie by sie nie udusił i co chwile sprawdzam. Chyba będę musiała to poprawić bo nie zasnę.

Wlasnie skończyłam gore prasowania. Jupi. Dzieci śpią i w końcu mama ma pare chwil dla siebie :)
 
reklama
A mój śpi od samego rana tylko z przerwą na przewijanie dupki i żeby cyca złapać, bo jedzenie tez sie odbywa na spiocha. Juz sie boje jak będzie wyglądała noc skoro cały dzień przespany!

Poradźcie co robić z zastojami w piersiach? Czytałam że trzeba się ich pozbyć bo prowadzą do zapalenia i żeby przykładać liście kapusty. Wszystko fajnie tylko ze kapusty nie mam, zastanawiam się natomiast czy mały jest w stanie udroznic te kanaliki czy nie ma opcji i trzeba sobie radzić w inny sposób?

Kładę się spać, bo coś niezywa dzisiaj jestem :( dobranoc!
 
Do góry