reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ancikowa diayawiaj malego lub odciagaj. Jak piers twardsza od pachy to przystaw malego tak by jego broda byla skierowana w twoja pache. Jezeli slabo schodzi to najpierw rozgrzej piers. Jak nie masz kapusty to tetrowke wsadz do lodowki i po karmieniu przyloz do piersi.
 
reklama
A ja już mam dość.

Nadal czekam! I Chyba tak będę czekać aż mi się znudzi. Już o niczym innym nie myślę, oszaleć idzie!!!
Już chce mieć to za sobą.
 
Dziękuję Akuku :* niesamowita jesteś mamo! :)

Pupui świetnie rozumiem te nerwy i myśli krążące wokół tego jednego tematu, też chyba bym zwariowała gdyby mi nie wywołali! Ale już niedługo, jeszcze tylko chwilkę i bobo będzie po tej stronie brzucha! Wytrzymaj jeszcze troszkę!
 
Lidia , Pupui ja też nadal czekam próbując różnych sposobów i nic :-)Jutro albo we wtorek pojadę do szpitala na ktg i zobaczymy co mi powiedzą. Tak bym chciała, żeby to naturalnie się zaczęło! Miłej niedzieli!!!
 
Szybkich porodów, dziewczyny. Ja kiedy już czekałam po terminie, to znalazłam gdzieś informację, że przed terminem rodzi się 30% dzieci,5%w terminie,a reszta po, więc spokojnie, parę dni i będzie po wszystkim :-)

No wygrałam, ale to był mały wyścig, było nas tam 5 dziewczyn. Najważniejsze, że czuję, że tak całkiem formy nie straciłam, chociaż jest nad czym pracować, bo miałam chwile słabości. Odskocznia jest potrzebna, mam wyrażenie, że od kiedy pierwszy raz zostawiłam Kaję z mężem i pojechałam na rower, to jakoś lżej mi się wszystko robi.
 
Akuku,
kapiel sie udała. Zrobiłam tak jak mówiłaś i mały bym super zrelaksowany. Tylko płakał podczas ubierania. Ogólnie widzę poprawe. Mam jeszcze czasem problem by odbił a on tego bardzo potrzebuje.
 
reklama
Jinx a no wlasnie wygralas ! Widzialam jak medal dostalas z mala na raczkach ;)
Super! Gratuluje ;)
To dziewczyny bez ciazy Ci do piet nie dorastaja !

Amor ciesze sie ze kapiel lepsza.
A z odbijaniem jak ciezko to sprobuj co jakis czas z pozycji do odbicia przelozyc malego jakby na pol lezaca na rekach tak by nozkami dotykal Twojego brzucha. Ten ruch czesto powoduje ze powietrze sie przesuwa ;)
 
Do góry