reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny, trochę Was poczytałam. Ale nie dam rady się odnieść. Napisze co u nas.

Jest ok. Nie mam pokarmu jeszcze,ale Julka cały czas przystawiam i dziś dodałam laktator. Ponieważ u mnie pustki póki co,to mały 2x został dokarmiony. Właściwie nakarmiony strzykawki z rurka.czyli ciągnął cyca,a boczkiem dolatywalo mleczko. Góra dwa dni i powinnam mieć pokarm. Padam na twarz,przysypiam pisząc to,wiec idę lulac.
Ściskam Was ☺
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nie wiem dziewczyny co mu jest. Puki co tylko on wymiotuje plus rozwolnienie.. teraz wymiotuje sama woda jak sie wiecej napije a chce mu się pic. No i tez woda z tylka.. eh
Wymotuje co ok pol godziny takze dosc czesto ;/;/
Moze cos zjadl w szkole..a moze jelitowka znowu ? No i ostatnio ja lepiej przeszedl..zobaczymy. wolalabym bg bylo to zatrucie bo jak teraz maja wszyscy po kolei ...to ahh.

Ancikowa jutro spojrze na link ;)

Kruszka i tak powinno sie rozbujac laktacje ;)

Ja tez sprobuje przysnac na chwile ..jednym okiem..
 
Tak żel dopochowy postagladyny, sprawdzili i nadal mam 2 cm, a skurcze mam co 1-2 min. A Skurcze co 1-2 min powinno mieć większy rozwarcoa?

Dostałam żel i kolejna kontrola o 9 rano, jeśli nadal 2 cm to przebija wode plodowe.... a ja już nie wytrzymam...
 
Lakara dasz rade kciuki

Bunia powodzenia trzymam kciuki

Panikara przykro mi z powodu sytuacji z mezem. Nie mialo kiedy go chwycic. Ale moze jeszcze wszystkoo sie naprostuje i zdazy. Kciuki
 
Bunia, Lakara kciuki & & & & [emoji8]
Ja już spać nie mogę. Od ok 19 po tym całym spacerze i sprzątaniu wróciły skurcze i trwają do teraz. Nawet troszkę bolą, ale nie na tyle żeby w nocy mierzyć co ile minut [emoji16] Dziś pójdę na schody [emoji4]
 
Mam skurcze silne .. co jakies 3 minuty.. ***** czemu dzis ?
Jak zaraz nie mina to jade na szpital..a tymczasem prysznic bo zazygana jestem!
 
Mam termin za 5 dni i nic kurde się nie dzieje.... iehhhhh. Po nocach mi sie śni że to już :-D
Tu już kolejne chcą się rozpakowywać, oczywiscie kciuki trzymam :))
 
reklama
Skurcze mam baaardzo silne takze to na pewno to.. jak sie zastopuja bede mega zdziwiona..
Tylko ze co 3 minuty sa jak chodze.. jak siedze to co jakies 5 minut chyba.
Niestety boli baaardzo kregoslup i podbrzusze..
Szkoda ze po nieprzespanej nocy i biedny Viki zostanie bez mamy ..a taki chorutki. Teraz spi juz 40 minut wiec moze idzie ku lepszemu.
 
Do góry