reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Bunia kciuki &&&&&

Panikara kuuuuurcze ale mi przykro :( ale może nie będzie tak źle i m szybko wyjdzie zanim urodzisz? Nie uciekaj od nas! Najgorzej jest zostać samą z problemami, tu możesz się wygadać, a grupa wsparcia pomoże choć ciepłym słowem!
 
reklama
No juz zaraz zaraz jeszcze 6 godzin..
Wlasnie prysznic wzięty.. Nóżki ogolona, psiocha tez doprowadzona do porządku.. Moj sie okropnie denerwował haha kazał mi milczeć cały czas :D
 
Bunia kciuki & & & &
Panikara podpisuję się pod tym co napisała Anciikowa! Najgorzej to zostać sama z problemem! Grupa wsparcia pomoże [emoji8][emoji8][emoji8]
 
U nas w domu burza ;) starsza sie buntuje i zwraca na siebie uwagę. Doprowadza mnie tym do szału. Nie mam za dużo czasu by syna wytulic tak jakbym chciała... Co ja robiłam gdy miałam tylko jedno dziecko?? Heh teraz jest masakra.

Już dzisiaj było trochę płaczu ale sie szybko pozbierałam.

Boże jak mnie tyłek boli. I jak karmie to brzuch boli... Wrr
 
Amor u nas to samo. Chociaz z kazdym dniem jest ciut lepiej i mloda sie adaptuje do nowej sytuacji.
Ja tez bym chetnie polezala tylko z Hugo, potulila ale sie nie da niestety.

Bunia no to gotowa jestes[emoji3] go go go!!!
 
Amor a po burzy przyjdzie slonce !
Dasz rade kochana..

Cina nie wiem jak sobie radze hehe.

Mnie nadal skurcza..teraz juz co 5 minut ale nie sa tak bolesne by na szpital jechac... zobaczymy czy sie rozwinie czy znowu wyciszy..
 
Bunia kciuki,

Skurcze mam co 3-5 min, ale nie wiem czy to skurcz, ale ból podbrzusza pojawia co 3-5 min, a na ktg pokazuje 0% wtf?! A jak mam napienie mięsień to pokazuje 80 % ale bezbolesne... co tu wierzyć ? Hm...

O 15 tej rozwarcia miałam 1.5 cm,

Zaraz powinnam dostać drugi żel.
 
reklama
Do góry