reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jest ok [emoji2] jedyne co mnie zastanawia (bo juz nie pamietam!!) lola je i spi? Je i dpi! Ma moze w sumie ze 4-5max godzin aktywności (czytaj-nie spi ;) ) i czy to jest normalne??? Jest spokojna, ma bardzo przemyślane ruchy, ale ta ilośc snu !!
(Juz nie pamietam jak to buło z chłopcami [emoji12][emoji12])
 
reklama
Anney tesknilam za Twoimi postami. Ciesze się że u Was wszystko dobrze no i nic dziwnego że księżniczka jest rozpieszczana, innego scenariusza dla niej nie przewidziano :)
 
Hej!
Gratulacje dla świeżych mamuś!
Moje dziecko w środę będzie mieć 2 tygodnie, możliwe jest żebym miała już laktację ustabilizowaną? Bo od wczoraj piersi są miękkie, ale pokarm jest i młoda potrafi jeść co 2-3 godziny. Oczywiście czasem się częściej zdarza. Moje skutki są straszne, szczególnie lewy, trochę ropy się nawet pokazało i wygląda jakby był nadgryziony. Wczoraj wieczorem wpadłam w histerię, że się boję z tej piersi karmić, że nie dam rady. Ominęłam jedną kolejkę i potem było już w miarę ok.

A po jakim czasie wychodzi, że czegoś nie mogę jeść , bo młodą brzuch boli? W sensie np. zjem coś rano sensacje mogą być już tego samego dnia wieczorem?
 
Fioleczka dobrze ze nie dajesz sie zlapac na dolki od siistry. Tak trzymaj !

Pupui pracusiu !!!!

Lidia dobrze ze z m lepiej ! Trztmam kciuki za wizyte i dobre wiesci ;)

Zuzzi za Ciebie rowniez kciuki ;) a ja zazdroszcze Ci tej ciszy..bo jak sie zacznie to pozadnie i bedzie Aleks ;) a nie jak u mnie ;)

Lunera! Gratuluje bardzooo!!!
Witaj Diego ;)

Aneczka jesli pilas kawe w ciazy to mozesz pic..zreszta i tak mozesz ;) te rozpuszczalne tk takie slabiutkie sa ;) ja akurat lubie inke wiec i ja pije ale sa tez bezkofeinowe np.

Blerka ahh gesciowa bez taktu.. a Vinci plakal bo za duzo wrazen dla niego jak na jeden raz ;(
Współczuję raumy zwiazanej z porodem ;( oby szybko minęła!

Zuzzi super ze z bratankiem dobrze . Ciesze sie bardzo.

Amor a ile jest w kanale mowila ? Albo masz moze w ksiazce ciazowej napisane ?
Nie przejmuj sie tym co powiedziala corcia do tesciow. Wystarczy jak w rozmowie uslyszy ze papierosy smierdza a sama zmieni sobie i obroci na swoje.
Ja np bylam taka jako dziecko ze jak ktos siedzial na wozku jnwalidzkim bez jog..to ja na caly glos..mamo a czemu ta pani nie ma nog ?
Mysle ze normalne ze dzieci palna cos co wyglada niefajnie..

Lidia moze sie rozkreci i juz lekarza jutro nie zobaczysz hehe ;)

Kruszka to faktycznie dzis dzien swira mialas ! Odpocznij sobie teraz ;)

Amor super ze ladnir maly przybiera. I wiem ze czaus malo przy malym ;) niedlugo uda Ci sie wszystko ladnie poukladac tak by miec wiecej czasu dla siebie

Amor to juz blizej niz dalej !

Bunia witaj w klubie sprzatajacych
. Mnie m nie wkurza bo w pracy w dzien.. oddychaj gleboko ;)

Amor ja tez sie zawsze boje ze jak m do pracy pojedzie to zostane sama ;(

Lilija ajjj ja teraz codzienie w wannie sie wygrzewam wiec wspolczuje braku cieplej wody !

Anney locia slodka jest ! Ciesze sie ze u was wszystko tak super ;)
I z waga jak pieknie ! Bravo@

Amor ja ze skurczamk nie doradze bo man silne i trwaja minute i ..sama wiesz. Ale zycze ci by Twoje sie rozkrecily na te porodowe ;)

Anney taaak dobrze ze spi ;) mi tez tak Emis spac i alex.. Viki nie bo cos mu dokuczalo..chyba refluks..

Kasietta jak sa miękkie to sie ustabilizowala :)
Zeby wiedziec czy vos dziecku szkodzi to musialabys to zjesc jakies 3 razy i jezeli za kazdym razem zla reakcja to bym odstawila na jakis czas.. ale ogolnie uwaza sie ze mozna jesc wszystko.

Ja zaraz wskakuje do wanny i potem spac bo noc ostatnia prawie bezsenna i mnie wszystko juz boli tzn lydki ze zmeczenia.. a restza sie nie liczy.

Mam skurcze silne dosyc co 12 minut a caly dzien byly nieregularne.

Dzis pracowity dzien mialam..ale to dobrze..przynajmniej szybko zlecialo uf..

Milego wieczoru kobitki ;)

I rozkrecajacych sie porodow zycze. Ja dzis chce sie wyspac wiec Ala dzisiaj nie wychodz! Posluchaj sie mamy chociaz raz !
 
Akuku właśnie jak patrzeć na porody dziewczyn, które też nic nie miały przed to wychodzi na to, że jak już coś będzie to szybka akcja i Aleks na brzuchu u mnie [emoji16] Oby!
 
Zuzzi ja bym olala rodzic dwa dni niz meczyc sie ze skurczami.. ale nikt kto tego nie dozna nie bexzue wiedzial o co mi chodzi.. tak samo jak ja nie moge sie wypowiadac na temat czegos czego nie zaznalam.
 
Ale zycze Ci oczywiscie szybkiego porodu ;) moze ja faktycznie zbieram przepowiadacze kazdej z forum haha i urodze na koncu jak juz eszystkie beda po !
 
reklama
Bunia,
Po porodzie dostalam na obiad nalesniki z serem na slodko i jeszcze polane sosem truskawkowym. Byly pyszne!!! Ale cukier skoczyl, zwlaszcza, ze duza przerwa od sniadania i nie bardzo sie ruszalam po. Ale po kolacji juz normalnie bylo.
 
Do góry