reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Evelinkua, dokonałaś czegoś niesamowitego! Oby maluchy były zdrowe.

Wczoraj się zważyłam i mam 1kg do wagi sprzed ciąży :) czyli jeszcze 10 i będzie super:p

Kasietta - super z ta waga, ale widzę ze potrzeba jak u mnie ;) ja też się wczoraj zwazylam i do wagi sprzed ciąży mam - 3,5 a liczyłam na duuuuzo mniej :( tez jeszcze 10 i będzie ok ;) a 20 i będzie idealnie :)))
 
reklama
Witam

Nikt sie dzisiejszej nocy nie rozpakowal?

Lucalew Magdus jak tam u was?

Lunera oj tam szkoda gadac. Wczesniejsza noc mialam do dupy bo spalam 3x po godzinie a reszte spedzilam na karmieniu malego. Dzien tez byl ciezki bo maly ciagle glodny. Zjada mi z dwoch piersi i ledwo na godzine starcza. Nie wiem czy to ta pogoda czy jakis kryzys laktacyjny. W dzien tez nie mam jak sie polozyc bo trzylatek w domu. A na koniec maz mnie wkurzyl bo przylazl o 18 zjadl i mowi ze jeszcze do firmy idzie bo musi cos dokonczyc wiec od switu do nocy sama i wszystko na mojej glowie. Cale szczescie dzis troche lepsza nocka. Takze Cinamona wiem co czujesz i jesli ci to pomoze to nie jestes sama

Kasietta to super z waga. Ja mam jeszcze 2kg do wagi sprzed ciazy. A ogolnie to 8 do zrzucenia
 
maly update.
boli mnie podbrzusze, chce mi sie wymiotowac, boli mnie pochwa i mam jakies dziwne trzesiawki miesni i dloni.
rozkladam sie jedym slowem! :/
 
Hej Żuczki!

Cinamona - narzekaj ile Ci potrzeba... :)
Zuza, Akuku, Lilija - jak tam noc?
Kasietta - wow! nieźle z wagą... Mi zostało jeszcze 4kilo do wagi sprzed ciąży... ale wygladam kiepsko... Kościotrup z flakiem zamiast brzucha...
Marand - mi Vinci też dwa cycki opróżnia. pokarm niby mam... ale nie wiem czy właściwie treściwy. Głodny chyba nie jest bo śpi... Ciągle się zastanawiam czy nie jem za mało, czy zdrowo i w ogóle. Obawy o wszystko.

Miłego dnia!
 
Ja już też chcem na porodówke... wszystko boli :( czopka ani widu ani słychu, czasem tylko skurcze i ból pipki :eek:

ewelinka <kciuki> :happy: szybkiego i bezbolesnego!!
 
reklama
Witam dziewczynki...

az szkoda pisać bo nic sie nie zmienia. Moj M. chodzi smutny i to chyba przez ta sytuacje z teściami.
 
Do góry