reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku nosz ta twoja mała to sie zdecydować juz całkiem nie moze.. Czyli ciagle te same skurcze i niby sie nasilają a potem jednak ustają :/ negocjacje mówiłaś nic nie daja i nic innego tez nie pomaga to ja juz nie wiem..

Lucalew gratulacje kochana !! Wazne ze z małym wszystko dobrze, odpoczywaj i daj znać co to sie działo jak juz sie lepiej poczujesz [emoji8][emoji8]
 
nic sie nie wydarzylo w nocy.. :( teraz od pewnego czasu twardnieje mi brzuch i mam niregularne skurcze w podbrzuszu i okolicy nerek. ale pewnie kolejny juz setny falszywy alarm.

gratulacje Lucalew! :)
 
Ja się jakoś nie potrafię ogarnąć po tym cc. Juz minął tydzień, a ja dalej niezorganizowana ;) ale to dlatego, że blizna dalej dokucza, nie umiem za długo chodzić, stać itd. Do tego mam koszmarna ta bliznę, bo mam ja w faldzie brzucha, a upały mnie jie rozpieszczaja i się tam poce i ta blizna do tego puchnie, no I jeszcze mi się jakaś infekcja chyba przyplatala. Dzisiaj do gina ściągnąć szwy jadę to go porosze o jakieś lekarstwo ;) wejdę tez na wagę, bo jestem ciekawa ile ważę ;) no ale moje piersi same to chyba z dwa dodatkowe kilo ważą ;)
Wczoraj byliśmy pół dnia na ogródku, było tak gorąco, że mały cały ten czas przespal, nawet na mleko specjalnie się nie budził. Trochę się martwilam, bo tygodniowe dziecko było w samym bodziaki, pol dnia na dworze, bez czapeczki ;) jakąś barierę psychiczną mam :))) tym bardziej, że jak szukałam sposobów na upały przy noworodkach w każdym artykule było napisane, ze.dziecko ma mieć czapeczke! Szaleństwo po prostu :) no i na koniec zapomniałam wziąć do domu laktatora, i w nocy się bardzo meczylam, a Mateuszek nie daje rady wszystkiego wypijac, nawet jak go co 1,5h budzilam. Mam nadzieje, ze żadnego zapalenia z tego nie będzie. Przepraszam, że tak tylko o sobie, zaraz Was doczytać :*
 
Lucalew - jeszcze raz serdecznie gratuluję :)
Magdus, Usiulka - Wam też jeszcze nie gratulowalam cudownych dzieciaczków :)

No i tyle nadrabiania, idę opróżnić piersi ;)
 
Lucalew gratulacje najserdeczniejsze! Wracaj szybko do siebie, żeby już tulić tulić tulić! :) wymordowałaś się chyba za wszystkie te, które ekspresowo urodziły ech ale byłaś dzielna! :)
 
reklama
Skurcze byly..oszly i znoeu wracaja... jak sie to nie zmieni to obiecuhe ze sama sobie cc zrobie!
W nocy nie spalam... m w pracy.. do duuuupy !
 
Do góry