reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dzień sk Du dziewczyny. Dziś zaktualizuje listę, proszę wiecz dopisywać dane i nowe wpisy pod postem.

Wiecie dlaczego mnie nie ma, prawda? [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] bo sie nacieszyć nie mogę !!!!! ImageUploadedByForum BabyBoom1439189909.826356.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439189909.826356.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439189909.826356.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 74
Lucalew wreszcie ! Gratuluję Ci bardzoni zazdroszczę że już tulisz.
Werci troszkę się też boję jak.się blizna zachowa bo też będzie w fałdzie. Faktycznie ten upał i pot to nie sprzyjające środowisko do gojenia. Z tą czapeczką się nie przejmuj, to tylko u nas w PL taki nacisk na czapeczki i długie rękawki nawet jak 40st jest. W innych krajach dzieci sobie świetnie radzą bez czapek ;)
Akuku biedactwo ja mam wrażenie że Ty już szóstą Ale chyba rodzisz haha męczysz się już tyle że minimum 6 razy już powinna wyskoczyć :) szykuje Ci się panienka z charakterem ;)

Ja miałam koszmarną noc. Ciągle mnie wymioty męczyły:( chyba z tego parszywego upału :/ z jednej strony fajnie już urodzić ale z drugiej faktycznie jak ma to maleństwo się też smażyć w tych upałach to niech lepiej siedzi jak najdłużej w brzuchu.
 
Panikara oj nie zazdroszczę tych wymiotów :( moja noc też była trudna, nie mogłam zasnąć później ciągłe pobudki, chyba ze 4 godziny spałam. Jestem zmęczona jak nigdy, to na pewno przez te upały.
 
Akuku, ale Ty się męczysz, obu już mała się zdecydowała. Gratulacje, lucalew.
To widzę, ze nie tylko ja muszę mieć koniecznie laktator. Werci, spokojnie, opanujemy to, bo cyba mamy podobnie. To też rada dla przyszłych mam, żeby zadbać o laktator. Ja myślę, ze to dzięki temu, ze przez pierwszą dobre mała bardzo dużo była przy cycu, to tak mi pobudziła laktację. Zamroziłam trochę pokarmu, będzie na później, albo jak zostawię ja z mężem.
Jak to jest z tymi spacerami? Moja siostra mówi, ze przez pierwsze ok 2 tygodnie nie powinno się z dzieckiem iść. Jak Wy robicie?
 
Lucalew gratulacje! Szybkiego powrotu do zdrowia! [emoji4]
Anney super fotka![emoji7] No właśnie jak chłopcy? [emoji4]
Akuku biedaku! Może Ala faktycznie chce parę fotek![emoji16]
U nas na szczęście noc chłodna i ogólnie wczoraj było przyjemniej, bo poprzedniej nocy było urwanie chmury. Spaliśmy przy otwartych na oścież oknach w całym mieszkaniu i było ok. Dziś na 17.15 mam wizytę kontrolną i każę się dokładnie zbadać i wymacać czy dziecko w kanale. Zapytam też co jeśli do powiedzmy 20.08 nie urodzę, bo mój GP poszedł na urlop i nawet nie omówił ze mną opcji przenoszenia itp... Ech. Oby zastępujący go gin był ogarnięty.
 
Jinx ja chodzilam na spacery odrazu i zima i latem.. nie chodz tylko w wielkie skupiska ludzi i tyle.
Jejku wvtej polsce to by dzieci w czapki i swtry ubrali i po potodzie nie wychodzili tylko warendowali hehe.
A wyjscie ze szpitala to juz pierwszy spacer ;) niby tylko do auta ale jest.hehe

Zuzzi kciuki za wizyte!

Anney ah wcle sie nie dziwie :)

Zdycham zdycham zdycham.
 
reklama
jak codzien trzymam kciuki za porod. moj ma w niedziele pierwszy mecz u siebie na ktory wybieralam sie juz z Malym. MUSZE dzis rodzic!
 
Do góry